Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Antanas Nedzinskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Antanas Nedzinskas

Antanas Nedzinskas - buvęs Seimo narys, kurį delegavo Tautos Prisikėlimo Partija, o išrinko Arūnas Valinskas. Dar žinome, kad Antanas yra Šampanas, moka vairuoti, kolekcionuoja visokią seną muziką ir klausydavo a.a. mamos. Ant jo biednos galvos lipo senmergė Edita Krakauskaitė-Pingvinas, tačiau jis taip ir nepasidavė senos panos vilionėms, mat tėvai jį buvo išmokę, kad seni barščiai - ne patrova, o sena merga - ne zabova. Sako, kad Antanas Nedzinskas nieko nekomentuoja be vadovybės žinios, todėl sudaro susimąsčiusio įspūdį.

Antanas Nedzinskas, kartu su partijos vedliu A. Valinsku radijo stotyje "Lietus" vedė tokią laidą "Dainos. Šokiai. Estrada" kur koneveikdavo, tiek seną, tiek šiuolaikinę lietuvišką muziką.

Įvairiais malonumais smaginasi net ir aukštai stovintys asmenys, čia net nežinom, iš kur tokią šokiruojančiai kompromituojančią fotkę kažkas ištraukė! Arba čia išvis kažkas jau vaidenasi, kaip sakant, pasąmoninė projekcija! Mes pasimetę, nes netikim savo akimis... Ar tik ne kokia urolagnija‎ čionais kokia? Baisu kaip tais būtų...