Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Alfonsas Čeponis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Alfonsas Čeponis - sovietų didvyris, komjaunuolis, o šiaip - tiesiog nusikaltėlis ir atmata.

Buvo pradžioje tiesiog šiaip nusikaltėlis, katras už kažkokius darbelius sėdo Kaune į cypę, o užėjus sovietams, karo pradžioje kažkaip buvo evakuotas. Gi paskui, kaip įprasta buvo bandantiems karo metu laisvėn ištrūkt kriminalams, pasiprašė į frontą, bet buvo pasiųstas ne į frontą, o "partizanaut". 1943 kartu su keliais kitais "partizanais", buvo išmestas netoli Kauno, kur ir ėmė siautėti, ypačiai Žaliakalnyje.

1943 metais buvo įrodytas ir vienas iš kraupiausių Čeponio gaujos nusikaltimų - neto Kauno esančiame Muravos miške jis su savo sėbrais nužudė ir apiplėšė tris paauglius. Nusikaltimas policijos buvo išaiškintas, tačiau paties Alfonso Čeponio sugauti nepavyko, tik porą sėbrų.

Tais pačiais 1943, o ir vėlesniais 1944 dalyvavo plėšimuose, prievartavimuose, mažiausiai vienas atvejis, kai buvo nušautos dvi moterys, o dar dvi - žiauriai išprievartautos, buvo įrodytas, jau praėjus keliasdešimčiai metų, mat viena iš moterų gyva liko lig šiolei.

Praėjus kelioms savaitėms po prievartavimų Žaliakalnyje, Alfonsas Čeponis nusišovė ir buvo identifikuotas, kaip prievartautojas, plėšikas ir žmogžudys. Spėjama, kad nusižudyti nutarė, užėjus baltosios karštinės priepoliui. Sovietmečiu buvo paskelbtas TSRS didvyriu.

Šitas pats Alfonsas Čeponis, kiek spėjama, tolimais giminystės ryšiais susijęs su daug vėlesnių laikų nusikaltėliu Romualdu Čeponiu.