Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


IPhone

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Aifonas)
Jump to navigation Jump to search
 Error.JPG 
Šlamšto pavojus! IPhone yra per didelis šlamštas, kad Pipedija jį rekomenduotų!
Taigi aišku, kad kas porą metų Apple vis išleidžia naują tobulą daigtą, tad ir naujovių dar mūsų laukia nemenkai...
Kas jau kas, bet jau iPhone teigiamų emocijų nesukels niekam...

iPhone - anoksai kompiuterastų telefonas, Vidausų Mobailų kopija. Aišku, patiems Apple darbuotojams uždrausta skleisti gandus apie kopijavimą (tad va šio straipsnio autorių jau buvo nutraukę į policiją už tiesos skleidimą), bet Pipedija nemeluoja - Noškė netgi prapiso smegenis iPhone jog ale nukopino kažkokie š aplikaciją ar geimą (net pati Nokia nesupranta už ką), bet matyt dėl to, kad nukopipyzdino stačiakampio formos desktopą.

Dargi sklinda neaiškūs gandai, esą Gūglė sumastė telefoną su olediniu ekranu beigi multitaskingu, tad "bye bye iPhone"...

Dargi beigi čia norime apsakyti jeigu jau kokia Nokija ar Samsungas telefoną atlieka normaliai taip kaip reikia kaip turėtų būti.Tai šitas agregatas atliktas visai priešingai taip kaip nereikia kaip neturėtu būti.Kai pas tuosus jankius ten viskas mokama ir apsaugota visokiom pipom sopom irgi panašiu briedu.Tai vat irgi perka šitus šūdus dibilai visokie, ale po to dargi dievagojasi, kai neįsikelia kokia nors rusiška čiastuška,tai po to kiti dibilai, manantys kad kažką išmano, jiems rekomenduoja tam iphonui praplauti smegeną irgi kas gaunasi po tokio plovimo.Gaunasi dar daugiau dievagojimosi,kad stringa ,braška,nerodo.O dargi kai dabar juos pradėjo gaminti iš kažkokio tai šūdastiklio, tai nuo menkiausio nukritimo jis dūžta į šipulius, dargi atamename tuos laikus kai mobilūjį telefoną galėjai tvot in sieną iš visos jėgos ir jam nieko nebus.Tai čia galima pasakyti,kad kokybiškai gaminti nėra jokios prasmės, kad tik daugiau dibilų pirktų produkcijos.O remontas šito šūdo irgi brangiai kaštuojas.Dargi mūsų vienas prietelius buvo pablatu gaves iphoną, ir ką jūs manot? Po dviejų savaičių iškrito knopkės,po to sugedo ekranas,o jis durnius ėjo taisyt tai kai pataisė po mėnesio vėl sugedo, tai štai jums ir prašom, kai šūdą visokį naudojat irgi perkat.Taigi čia galim užsiduoti klausimą - ar blaivaus proto žmogėnas norės kloti už šitą nekokybišką mėšlą tūkstančius,kai galima nusipirkti naudotą nokiją iki 70€?

Upd. taigi vietoj iPhone - naujas aparatas, iPad vadinasi ir dar geresnis ir dar didesnis!

Iphone problemos

 • Jų yra labai daug. Bet išvardinsime žinomiausias visuomenei :
 • Ekranai. Tiek dydžiu, tiek rezoliucija. Na,dabar išejo vienas kažkoks tai iphone x ar koks tai, bet tai nekeičia situacijos, kai like visi verti šūdo.
 • Ausinių lizdai. Tokių dauguma net neturi mūsų mylimi telefoniukai. Tokiu atvėju reikia pirkti brangias kosmines ausines be laido.
 • Silpni procesoriai, mažai ramo irgi. Kai Samsungai arba chujavėjai deda galingus 4 branduolių procus su daug ramų, tuo metu iphonai tenkina savo vartotojus dvigubaj ir daugiau mažiau galios.
 • Baterijos problema. Jei suges jūsų mielas telefoniukas, jūs neišimsite iš jo baterijos kada panorėje ir neįdėsite naujos. Tas pats galioja, jei neturėsite prie saves pakrovėjo. Reikes kloti nemažą sumelę už pataisymą ir patį naują akumuliatorių.
 • Mokamos programos ir muzika. Šiais laikais, kai Androidai siūlo begalę oficialių ir neoficialių šaunių programėlių, o kartais ir muzikytės, apple turi susigalvoję savo 'protingą' strategiją, kaip tręšti pinigus, kurių pvz lietuviai ir taip neturi.
 • Bijo šalčio. Iphoniukai pasižymi tokia gera savybe, kad nuo šalčio jie lagina, o kartais taip pakimba, kad net reikia jį išjungti, o kartais net tas nepadeda, tada jau reikėtų išimti bateriją, bet gaila pas juos tas yra neįmanoma, tai reikia daužyti į kokį kietą paviršių, kad pats išsijungtų, ir po to pasiseks, jei jis išvis veiks.
 • Stiklas visur. Padarytas dizainas ale grožiui, bet visai jokios naudos. Menkiausias kritimas net ant staluko sudaužo telefoniuko galinį stikliuką, o dažnais atvėjais ir priekinį.
 • Reziume - brangus ir šūdinas telefonas yra tas iphone, kurį perka ir naudoja visokie elito bukagalviai, dibilai hipsteriai ir šiaip dalbajobai, visus juos vienija mintis, kad jie yra kieti turėdami pasaulinio brendo ryšio prietaisa, kuris išties yra tik mažas šūdniekis, kurį išpopuliarino marketingas.

Esminės iPhone problemos

 • Kur the multitasking?
 • What the hell ekranas?
 • iPhone skatina netikėti dievu, kaip praneša Kembridžo universiteto psichologai.
 • iPhone padarytas iš to pačio metalo, kurio yra Koka kolėje, jis gi drasko skrandį, tad tuo pačiu Pipedija perspėja - negerkite koka kolos ir nepiskite iPhone.
 • Visos aplikacijos mokamos...
 • Kas mėnesį ateina kažkokie atnaujinimai, tai jei atnaujinsi - nusimuš visi pasvordai ir pranešimai, tarkim "Messenger" pranešimai iš Facebook, reikės iš naujo viską nustatnėti, nz kaip kituose, bet iPhone tai problema
 • Nusipirkus naują iPhone, negalėsi nieko perkelti, net tel. numerius - viską reikės įkelti iš debesies, kur prašo kokį penkiolika pasvordų ir tavo mėgstamo šuns vardo, nors nei šuns neturiu nei vardo niekada neįvedinėjau, kažkokia patalogiška apsauga. Su sena Nokia buvo paprasčiau - įrašai viską į SIM kortelę ir ją tiesiog perdedi.

Naujiena!!! (pasenusi(os))

Jau išėjo naujas iPhone OSas bei iPhone 4 kuris pasižymi savo durnumu, kad kai laikai kairėj rankoj, ryšio negaudo ir reik su izolke apvyniot arba į netikrą putę įkišt... Nors gal į tikrą geriau, tik ar tilps?

Jau išėjo dar ir iPhone 5s bei iPhone OS 7, katrasai gali nuskaityti pirštų antspaudus! (kažin...)

Oi, jau dar kažkoksai naujesnis išėjo iPhone, tai visokie gandai sako, kad per plonas, todėl kišenėje susilanksto ir išsilanksto, todėl tai didelis privalumas, nes kiti telefonai taip nemoka.

Naujausios naujienos apie iPhone

Tarp kitko, išėjo iPhone 15, tad pasižiūrėkit, jei norit.

Dar žr.

Apple produktai puikūs, tad orientuojasi ir į kitas pirkėjų grupes:

 • Kas neturi pinigų iPhone - gali nusipirkti porą kart pigesnį iPod, su kuriuo negalima niekur skambinti ir kuris kainuoja daugiau už gerą mobiliaką.
 • Kam per mažas iPhone ekranas - gali nusipirkti kelis kartus didesnį iPad, su kuriuo irgi negalima niekur skambinti ir kuris netelpa į kišenę.