Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


ATR

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Abiejų Tautų Respublika, nors iš tikro tai Polska Rzeczpospolita - pseudovalstybė, gyvavusi senais blogais laikais. Susdarė po Liublino unijos kai gudrūs lenkai apstūmė būrus lietuvius irgi inkorporavo Lietuvą kaipo kokia TSRS naujais blogais laikais.

Nieo doro apie ATR negalim pasakyti - klestėjo anarchija, visokie šliachtos, kai visoj Europoj vystėsi absoliutizmas čia vaidino demokratijas su užsienietiškom marionetėm. Anava prancūzų karalius toks Valua vienąsyk buvo parinktas ATR karaliumi. Tai vos atvykęs pamatė kas per bezabrazija pas lenkus ir pabėgo neatsigręždamas. Paskui kas norėjo, tas plėšikavo toj ATR, kol galiausiai susėdo rimti vyrai, ir pasidalino.

Dabar atsiranda visokių psichų ar išrodančių šliachtomis, kurie skleidžia erezijas neva tai ATR laikais viskas klestėjo, runkelis litvinas žemę arė ir skandalų nedarė, buvo demokratiška, vakarietiška beigi giliai krikščioniška valdžia. Tarpe tokių šliachtų galgi kažkieno pamintini ir įžymūs veikėjai - Gediminas Vaišvila, Egidijus Motieka, Valdas Adamsius ir dar daug panašių.

Tai čia galima kaip sakant įtarti apie galimą genderiškai abstrahuotą karmos vektorių, nukreiptą į anokį Solčiniekų krajų, idantinai atgimtų bajorystė tarp visokių tuteišių.