Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Žvirgždas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Stanislovas Žvirgždas - senų laikų fotopsichas, peizažistas, tradicinės lietuviškos fotografijos šalininkas... jau seniai nebefotografuoja, sėdi kažkokiam priperstam fotomianininkų sąjungos kambarėly, ir ten nieko gero neveikia, dar kažkaip kartais ten pisa protą jauniems vda studentam...


Tai čia jau straipsnių turim tiek, kad reik mest į kategorijas, ale nespėjam suktis, nes tų asmenybių turime nenormalų kiekį. Greit jau bus tūkstantis visokių žmogų aprašyta, o vis daugėja. Jau gal ir daugiau, kaip tūkstantis, bet negalim suskaičiuoti. Užtat iš anksto įspėjame: visa ši informacija yra nepagrįsta, paremta sarkazmu ar kitais humoro nesusipratimais. Štai todėl, atatinkamai, negalima jos skaityti, o bet kokios neigiamos interpetacijos čia tėra paties skaitytojo psichikos aktyvumo rezultatas.

Esminiai dalykai, ko čia galima surasti - tai, pavyzdžiui, kokie nors politikai, partijos, nusikalstamos gaujos beigi kiti veikėjai, kaip kokie nors blogeriai, influenceriai, visuomenininkai ar žurnalistai.

Taip pat yra ir diktatoriai, ir seimo nariai, ir ministrai, ir įvairūs kiti apsireiškėjai. Be visų šitų yra ir specialūs variantai - tipažai ir personažai, kurie taipogi verti nemažo jūsų dėmesio. Švieskitės ir sužinokite, kuo paprastas žmogus skiriasi nuo kokio nors intelektualo.