Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Versijos.lt

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Versijos.lt - vis dar neužsidaręs, bet bendrai tai padusęs puslapis, nes štai jau 2020, o pas juos naujausi straipsniai iš 2018. Tai matyt, kad neliko kokių nors lėšų šito puslapio palaikymui, tai štai ir neatsinaujina jau kelintus metus.

Vienok kai startavo, tai buvo aktyvus ir aktyviai skleidė visokias blėnis, įskaitant ir prorusišką propagandą, apie ką paskelbė VSD savo ataskaitoje[1]. Tai dabar visa šitai jau nebeaktualu, nes ir tos versijos nebeaktualios.

Tiesą sakant, po visos tos ataskaitos visas šitas portalas išsivalė tuos kliedesius, kur buvo prorusiška propaganda. Ir tada kažkaip ėmė ir stebuklingai nukrito jo lankomumas, nors ilgokai dar su savo dvasingumo ir tikrosios teisibės sklaida dar jie bandė suktis. Tiesiog paaiškėjo vienas dalykas: kažkurios Kremliaus tarnybos tiesiog reklamomis perka lankytojų srautus į straipsnius, kurie prorusiški. O kai tokių straipsnių nelieka, o pats portalas tik niekus teskleidžia - tai taip lankytojai ir išnyksta.


Versijos.lt aprašinėjamos straipsnių temos

Bendrai tai pažvelgus į portalą, matosi, kad autoriai tiki į belenkokius kliedesius, ir politinė propaganda jiems į tuos kliedesius įsimaišo tiesiog natūraliai. Štai kad ir tokių vat antraščių galima rasti:

 • Žemėje gyveno gigantai
 • Mamutai sociofobai
 • Lemūrija ir senovinė kosminė technika
 • Amerikiečiai bėga iš didmiesčių
 • Dantų pasta. Grandiozinė XX amžiaus afera.
 • Gydytojai - viena iš trijų pagrindinių mirtingumo priežasčių
 • Kodėl mums brukamas vegetarizmas?
 • Kenksmingiausi šampūno komponentai
 • Antarktidos miestai
 • Vaikai nebemoka kalbėti - kalti kompiuteriai
 • Kai streikuoja gydytojai, ligonių mirtingumas smarkiai sumažėja
 • Gydytojai žudikai
 • Atsargiai, mikrobangė
 • 7 būdai, kuriais mus nuodija
 • Žmogaus ir gyvūnų hibridai Anglijoje
 • Technologinis žmogaus pavergimas

Bendrai tai portalo autorių dėmesys nuo pat pradžios sukosi apie tai, kad visur kažkokios paslaptys, mokslas visus apgaudinėja ir dar be to, svarbiausias dalykas - tai kažkokia Senovės Egipto religija, kurią reikia kaip tai prikelti, nes jinai viską žino geriau. Pirmus kelerius metus apie tas senovinių egiptiečių religijas daugiausiai ir rašinėjo.

Turime čia pastebėti, kad portaslas visgi niekada nebuvo labai aktyvus. Šiaip toksai, ufonautinis biškį.

O dar, tai nelabai aišku, kas ten tą domeną kūrė ar kam tas puslapis priklauso. Kažkoksai UAB "Glodus", bet tai gal sutapimas tiesiog.

Įtariame, kad čia tiesiog pamokanti istorija: norėjo žmonės pasiauginti sau lankytojų srauto, stengėsi, rašė, kurė įdomų portalą su visokiomis nesąmonėmis, dėjo ką papuola, žiūrėjo, kad lankytojų srautai didėtų - ir patys nesupratę, pasirodo, įsipainiojo į Kremliaus propagandos reikalus. Tai matyt, kad po VSD ataskaitos ir susiprato, kad šiek tiek nugrybavo. Tai ir pasitaisė, todėl dabar tenai tiktai šiaip nesąmonės, o ne propaganda iš Rusijos.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

 1. https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/kiek-zmoniu-lietuvoje-skaito-prorusiska-propaganda-platinancius-portalus-56-852744


Versijos.lt
yra vienas
teisibę kovojančių leidinių
Nesisteminė žiniasklaida

Karštas komentarasLDienaSarmatas.ltLDiena.ltVersijos.ltLietuviais.ltRevoliucija.orgLaisvas laikraštisEkspertai.euŠauksmasPilietinė žiniasklaidaRubalticSputnik.ltKibirkštisKūlgrindaBūkime Vieningi

Putinas kaukuole.png