Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pilietinė žiniasklaida

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Pilietinė žiniasklaida - aišku, kad gražiai skamba, bet kai pasižiūri - tai vis ne pilietinė, o kažkokia nesisteminė žiniasklaida gaunasi, o ir ta nesistema, kurioje ta žiniasklaida veikia, tokia, kur primena alternatyvą, o alternatyva - tai kad vietoje informacijos yra kažkas alternatyvaus, primenančio triukšmą, kuris sklinda gal ir ne iš piliečių, o iš kažkur.

Kažkaip dažnam, nesusidūrusiam, gali kilti mintis šitą pavadinimą išgirdus - kad gal čia kokie nors blogeriai. Ale gi pasižiūrėjus, pasirodo kad anei kiek, nes visi gi tie blogeriai yra kažkokie žydomasoniai ar netgi dar blogiau kažkaip. Todėl su šitais nieko bendro.

Aišku, kad puikiausias visos pilietinės žiniasklaidos vadovas yra nepriekaištingas - kažkoks Gediminas Paplauskas, kuris dar siejamas buvo su kokiais tai sarmatais ir sambūriu Būkime vieningi.

Dar su šituo pilietinės žiniasklaidos reikalu siejamos visokios įvairiausios keistos Facebook grupės, kuriose kovojama su skiepų žala ir visokiomis kitokiomis negėrybėmis.Pilietinė žiniasklaida
yra vienas
teisibę kovojančių leidinių
Nesisteminė žiniasklaida

Karštas komentarasLDienaSarmatas.ltLDiena.ltVersijos.ltLietuviais.ltRevoliucija.orgLaisvas laikraštisEkspertai.euŠauksmasPilietinė žiniasklaidaRubalticSputnikKibirkštisKūlgrinda

Putinas kaukuole.png