Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Revoliucija.org

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Štai tokia antraštė - baneris buvo tame šūdų portale, iš ko jau išsyk galima viską pasakyti, kas čia per daiktas, nes simbolika irgi pakankamai aiški.

Revoliucija.org - buvo toksai kadaise idėjinių vatnikų puslapis, agitavęs už akivaizdu ką - už kažkokį komunizmą. Savo turiniu buvo įstabus atviro bolševizmo kratinys su nacizmu - kitaip tariant, vietinis, Lietuvai pritaikytas nacionalbolševizmas, leidžiamas kažkokios revoliucinės organizacijos, besivadinančios specialiu pavadinimu - "Kova".

Kaip tai buvo spėlionių, kas tokie šito portalo kūrėjai, tai spėlionių niekas nepatvirtino, bet vienok kai kurie spėjimai atsitiktinėse galvose atsitiktinai kilo - kad čia galimai koksai Žilvinas Razminas, Giedrius Grabauskas ir Olegas Tytorenka su ta visa Kova organizuojasi kažkaip.

Tai dar gerokai prieš užsidarymą, kai teisėsauga jau šitais užsiėmė[1], 2015 metų kovo 19 dieną Revoliucija.org skelbė:

Šiandien, kovo 19-ą dieną iš pat ryto buvo atliktos kratos 9-ių prieš Briuselio ir Vašingtono diktatą pasisakančių aktyvistų namuose bei darbovietėse, ryšium su Klaipėdos prokuratūros vis dar tęsiamu ikiteisminiu tyrimu. Tame tarpe kratos buvo atliktos ir Žilvino Razmino, Giedriaus Grabausko, Kazimiero Juraičio, Jaro Valiukėno, Olego Tytorenkos, Mildos Bartašiūnaitės, Vaido Lekstučio bei kitų aktyvių Lietuvos piliečių namuose.

Tiesa, kitų dviejų aktyvistų mes nesužinojome, tai ir nežinome. Tiktai tuos, kuriuos pasiskelbė pati Revoliucija.org.


Revoliucija.org ir jos veikla

Kol ta Revoliucija.org gyvavo, skleidė visiškai atvirą, kartais tiesiog silpnaprotystę demonstruojantį šlamštą - pradedant kažkokiais Vinco Kapsuko straipsniais ir baigiant Mao Dze Duno kliedesiais. Iš visų autorių akivaizdžiai labiausiai mėgstamu buvo visgi Aleksandras Duginas. Ir žinoma, kuo daugiau visko teigiamo apie Rusiją, Siriją, Šiaurės Korėją ir panašiai. Ir aišku dar prieš landsbergizmą ir visokią ES beigi NATO surengtą Lietuvos okupaciją.

Iš kitų propagandos portalų Revoliucija.org išsiskyrė vienu požymiu - atkakliu autorių darbštumu, dėl ko jie vertė krūvas straipsnių iš rusų kalbos, skaitmenino visokį seną LTSR gamybos šlamštą ir bandė prikurti tiek medžiagos, kiek tik galima. Kartu ta medžiaga pasižymėjo ir didesniu nuokrypiu nuo realijų, nes paskaičius, susidarydavo įspūdis, kad autoriai rimtai gyvena kažkokioje paralelinėje visatoje, su mūsų pasauliu nelabai ką turinčioje bendro.

Apie kokius 2017 metus šito puslapio savininkai neišsimokėjo už domeną, taip kad tą jų domeną nusigrobė kažkokie spameriai ir dabar vietoje revoliucijos stumdo kažkokius neaiškios paskirties vaistus.

O dar savo kontaktus skelbė - "tautiniai.socialistai@yandex.ru", kas puikiai rodė, iš kokios šiknos tie tautiniai socialistai išlindę ir kokiu šūdu išsiteplioję. Tiesa, kad nebūtų taip prastai, dar save vadino tautiniais socialistais, nacionalsocialistais, nacionaldarbininkais ir panašiais. Bet kai ruda spalva sumaišyta su raudona, tai viskas čia aišku.

Teismas ir galutinis uždarymas

O dar 2018 metais įvyko teismas, tai tada ir paaiškėjo, kad visa ta organizacija, pasivadinusi "Kova", tėra trys žmonės - kažkokie tai G.G., Ž.R. ir O.T., kurių čia neišsiaiškinome.

Čia žemiau - ištrauka iš bylos nuosprendžio:

G. G., asmens kodas (duomenys neskelbtini) gimęs (duomenys neskelbtini) Panevėžyje, gyvenantis (duomenys neskelbtini), Lietuvos Respublikos pilietis, vedęs, dirbantis informacinėje agentūroje (duomenys neskelbtini), neteistas, kaltinamas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso (toliau BK) 170 straipsnio 1 dalį;
Ž. R., asmens kodas (duomenys neskelbtini) gimęs (duomenys neskelbtini) Šiaulių mieste, Lietuvos Respublikos pilietis, gyvenantis (duomenys neskelbtini), vedęs, nedirbantis, teistumas išnykęs, kaltinamas pagal BK 121 straipsnį, 122 straipsnį, 170 straipsnio 1 dalį;
O. T., asmens kodas (duomenys neskelbtini) gimęs (duomenys neskelbtini) Vilniuje, Lietuvos Respublikos pilietis, gyvenantis (duomenys neskelbtini), vedęs, užsiimantis (duomenys neskelbtini), kaltinamas pagal BK 170 straipsnio 1 dalį ir 253 straipsnio 1 dalį.

Paskui ten buvo daug apie tas veiklas, dar kad G.G. pats prisidavė ir kitus pridavė, todėl nekaltas, bet galų gale gavosi taip, kad vieną jį išteisino, o kitus du pasodino, o visą medžiagą ir surastus ginklus konfiskavo ir sunaikino. Tai šitaip ta Revoliucija.org ir baigė egzistuoti.

Taigi, teismas nusprendė, kad kalti ir atsėdės, o tada tuo pačiu užsidarė ir dar kažkaip su tuo susijęs blogas - ltnacionalistas.wordpress.com. Taip ir neliko šitos revoliucijos.Revoliucija.org
yra vienas
teisibę kovojančių leidinių
Nesisteminė žiniasklaida

Karštas komentarasLDienaSarmatas.ltLDiena.ltVersijos.ltLietuviais.ltRevoliucija.orgLaisvas laikraštisEkspertai.euŠauksmasPilietinė žiniasklaidaRubalticSputnik.ltKibirkštisKūlgrindaBūkime Vieningi

Putinas kaukuole.pngVisokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/visoje-lietuvoje-kratos-veikeju-verbavusiu-jaunima-i-prorusiskas-partijas-ir-judejimus-namuose-56-491810#_