Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Varveklis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Varveklis buvo geras draugelis Atsuktuvo, tai kartu subūrė tokią grupę "WC", katroje grojo. O šiaip jau neužmirštamas visokių istorijų dalyvis ir herojus.

O tai dabar sako, kad kažkokiais būdais Varveklis persikraustė į Londoną, kur netgi pašalpą kažkaip gauna ir atrodo vargo per daug nemato... Gyva dar pankų legenda, gyva!


Visokios gražios istorijos apie Varveklį

Varveklio motociklas

Dar sako, gyveno Varveklis kažkur Viršuliškėse, o tenai bene 5 aukšte bute laikė motociklą. Ir kai užeidavo gera nuotaika, tai važinėdavo savo motociklu po buto kambarius, kartais ir viduryje nakties. O kai kaimynai ateidavo belstis į duris, tai jas atrakindavo, pasakydavo, kad atidaryta, o tada kaimynai atidarydavo ir varveklis šviesdavo į juos su motociklo lempa ir pypsindavo.

Kartą vietoje kaimynų atėjo kažkokie mentai. Tai ir suėmė už motorinės transporto priemonės vairavimą išgėrus, o paskui dar į durnyną išvežė.


Exploited koncertas Vilniuje

O kalbama dar, kad jau vėlesniais kažkokiais laikais Varveklis ėmė ryt ratus saujomis, kol stogas gerokai pavažiavo. Tai draugai jam surengė ištisą mistifikaciją: pripasakojo, kad Exploited atvažiuoja į Lietuvą. Ir kad garsusis Wattie Buchan atvažiavęs į Vilnių yra, kaip turistas, porai dienų, pakeliui iš Suomijos. Ir nusivedė parodyt, kur buvo kaip tik paruošę specialiai kažkokį panką, perrengtą gražiai į kožą, su skiautere ten ir taip toliau.

Tai aišku, kad Varveklis pasižiūrėjo, kaip tas pankas alų laka, riaugėja, ir dar anglų kalba kažką peza, tai ir kvankštelėjo, ir patikėjo, kad vakare bus koncertas, kuriame dar ir kažkokia džem sesija tipo bus. Ir kad viskas vyks Kablyje.

Tai Varveklis aišku visiems apsiskelbė, kad kartu su Exploited tūsinsis ir gros, ir kad čia jau jie draugai didžiausi. Netgi kažkokiems rusų pankams iš Graždanskaja Oborona pranešė. Ir vakare aišku nuvarė į Kablį. Ir ėmė baladotis ir triukšmaut. O Kablys tuo metu jau buvo uždarytas ir netgi durys užkaltos. Tai Varveklis baladojosi, rėkavo "Punk's not Dead", "Exploited foreva" ir taip toliau, laužėsi į duris, kol atkreipė kažkokių pro šalį važiavusių mentų dėmesį. Tai tie jį pagavo, pamatė, kad lyg ir ne toks girtas, kad taip kliedėtų, tai nuvežė į durnyną.

Tai sako, kad insulininė koma jam ten buvo nekart daroma, o ir neuroleptikais šėrė taip, kad po kelių mėnesių į laisvę išėjo dar labiau kvankštelėjęs, nei iki tol.


Kaip Varveklis mentus apmyžo

O dar sako, kartą ant Žaliojo tilto beeidamas, sugalvojo Varveklis per turėklus pamyžt į upę, nes didžiulis išgerto alaus kiekis labai jau smarkiai spaudė pūslę. Tai aišku, prasisegė klyną ir ėmė myžt, o tiltas gi aukštai, vaizdas gražus... Tik staiga kažkas ėmė tapšnot jam per petį. Tai taip bemyždamas, laikydamas pimpalą rankose, Varveklis ir atsisuko, o ten kažkokie policininkai stovi. Tai anuos ir apmyžo.

Tai už šlykštų uniforminių kelnių išniekinimą ir policijos įžeidimą aišku gavo bananų ir buvo nuvežtas nuovadon. O tenai ėmė siautėti ir rėkauti savo "Punk's not Dead" ir kitus šūkius. Tai ir vėl mentai nuvežė jį į durnyną, tai ir vėl psichiatrai jį ilgai gydė...