Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Subskraibink Pipediją ant FB:

Petiorkė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš 5)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

5 - arba žodiškai tariant penki - taigi toksai skaičius, kuris yra tarp skaičiaus 4 ir skaičiaus 6. Dar senais laikais mokyklose būdavo toksai pažymys, kur geriausias - tai irgi 5, bet dabar jau visas padvigubinta, tai pasidarė nelabai koksai, o geriausias yra 10...

Dar įdomu, kad ir žodis "penki" turi lygiai 5 raides, taip kad čia ne šiaip koks nors sutapimas.


Visokios istorijos

Atleiskit, bet mes gandų neskleisim. Tačiau tai, kokios kalbos sklando - galite čionai pat pasisakyti jūs. Tai bus jūsų ir tik jūsų kraštutinai tendencingi ir subjektyvūs kliedesiai. Kam reikės, tie patys atsirinks.


Kitos beigi nesusijusios žinios

Tai kadangi kontora tokia nevykusi ir netikusi, kad vargu, ar rastume ką nors, kas apie jąją gerą žodį mumis parašytų, o ir per ganėtinai ilgoką laikotarpį nieko tokio neradome ir netgis skaitytojas čia matomai galgi nei vienas neužsuko, nes visiems į tuos penkis kontinentus galimai nusispjaut, taigi vienareikšmiškai tik tam ir turime matomai šitą straipsnį, idantinai visokiausius šablonus čionai galėtume turėti demonstracijai bei savo patogumui, veik kaip straipsnyje apie kokią Grybauskaitę, tiktai dar plačiau ir smarkiau!


Įdomybės

  • 5 arba skaičius "penki" yra vienas iš skaitmenų, jis yra mažesnis už skaičių 6, bet didesnis už skaičių 4.