Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Van Gauras

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Taigi štai kokios gražios tautinės eilės dvasingos yra skaitomos

Van Gauras arba Raulas van Gauras, dar kartais užsivadinęs gal kaip Vangauras Ragelskios, o kartais - gal ir kaip Laurynas Ragelskis - taigi įžymioji blogosferos žvaigždė, tfu, žvaigždelis, galimai užsukęs galimai tą patį Blogorama.lt internetą, kur viskas iš kitų blogerių kažkaip automatiškai kopipyzdinama, o visi tie blogeriai pavadinti autoriais kažkokiais, bendardarbiaujančiais su ta pačia Blogorama.lt.

Tai dar labai įdomiai atrodo, kad dar ir patsai Kantas kartą smarkiai gyrė aną Blogorama.lt internetą, skelbdamas, kad tai puikus informacijos skleidimo resursas ir už tai visi turi jausti dėkingumą. Tai čia jau išvis keista sinergija gaunasi, kelianti keistų minčių kažkokių.

Dar sklandė kažkokis gandas, esą išties Van Gauras esą ne Van Gauras, o kažkoks ten Laurynas Ragelskis[1], o bet tačiau negalim niekaip patikėt, kad tokią gražią pavardę turintis žmogus galėtų šitaip užsivadinti, o dar juo labiau, kai poetas esąs tautinis irgi patriotinis.

Paskui dar iš kažkur išlindo jau visai kiti reikalai, o taip pat tegyvuoja Baltarusija bei Šiaurės Korėja!

O dar tuo pačiu, jau po seniai nudususio to Blogorama.lt daikto, atsirado kažkoksai kliedesingas Ldiena.lt, kuriame pilna visokių straipsnių apie NATO ir CŽV sąmokslus beigi kažkokios kitokios grafomanijos.

Dabartiniais laikais kaip Van Gauras šis veikėjas jau beveik nebesireiškia, o ir veiklos kryptį pakeitė truputį link visiško politinio užribio, jau ir neslapč, o kaip Laurynas Ragelskis administruojasi ir redaktoriaujasi tokiame savo portale - LDiena, o kartu skleidžia idėjas apie tai, kokia gera yra kažkokia Visuomenės saugumo koncepcija.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.kleckas.lt/blog/piratavimas-yra-blogai