Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Valerijus Makūnas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Valerijus Makūnas - anoksai socdemas, taipogi kažkoksai meras, bet iš Kauno rajono. Būtų gi niekam nežinomas, betgi tapo pirmąja tapinimo auka, nes kaip tai išlindo kažkokia istorija, kad neleido Andriui Tapinui kažkokių susitikimų rengti, tai Andrius Tapinas užpyko ir surengė Laisvės Pikniką.

Taigi, kai į tą Laisvės Pikniką suvažiavo ir Prezidentė, ir dar virš 9000 visokių žmonių, tai gavosi, kad Valerijus Makūnas buvo patapintas ir tokiu būdu pagarsėjo per visą Lietuvą.

O dar naujienos praneša, kad Kauno rajone Valerijaus Makūno panosėje kažkokie ten reikalai vyksta - štai STT siautėja ir vicemeras bei irgi socdemas Kęstutis Povilaitis sulaikytas[1], o dar vos keliom dienom anksčiau sulaikytas savivaldybės administracijos direktorius Ričardas Pudževelis[2]. O tuo pačiu ir dar komplektėlis-kitas žmonių sulaikyta. O aišku, Valerijus Makūnas labai nustebęs, nes negalėjo gi jis nieko žinoti.

Pipedija neigia bet kokias sąsajas ar bet kokį bet kokios informacijos teisingumą, nes čia tik nesąmones rašom.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/stt-sulaike-kauno-rajono-vicemera-socialdemokrata-k-povilaiti.d?id=73030780
  2. http://kaunas.kasvyksta.lt/2016/11/29/rajonas/kauno-rajono-savivaldybeje-stt-pareigunai-sulaike-penkis-asmenis-tarp-ju-administracijos-direktorius/