Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Valerijus Ivanovas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Georgijaus juostelėmis pasipuošęs Valerijus Ivanovas

Valerijus Ivanovas, o gi tiksliau būtų sakyt Valerij Ivanov, nors internetuose besislapstydamas anas pasirodo kaip Valerij Vilenskij - kokis tai Mykolo Burokevičiaus draugelis iš Jedinstvos, kalėjime kažkokiam atsėdėjęs už parduotą Lietuvą, katras davė per dantis, supykęs, kad Algis Greitai bandė pakalbinti. Tai labai piktas tipas, išsyk buvo ir chuliganu įvardintas, tiesiog TV kamerų akivaizdoje prasikaltęs.

Kadaise Valerijus Ivanovas bandė kovoti prieš Lietuvą, sakydamas, kad nereikia tos laisvės ir nepriklausomybės, nes reikia būti po sovietais, kad būtų visiems gerai.

Taigi, čia ir matome liūdną istoriją, kaip pirmiausiai Valerijus Ivanovas buvo gausiai remiamos Jedinstvo organizacijos vadas, o paskui gi teliko iš jo kažkoks marginalas, kadangi komunistas, o kaip žinia, daugelis komunizmą lygina su šūdu.

Dar visokie gandai sako, kad Valerijus Ivanovas esąs kažkokio Lietuvos istorijos instituto doktorantas, o jo disertacijoje gausiai aprašoma, kaip Vytautas Didysis, o ir Gediminas abu buvę kažkokie pravoslavai ir rusai, todėl visa Lietuva tėra neatskiriama Rusijos dalis.

Dar sako, ana kai 2008 numiro kažkoks Vytautas Petkevičius, tai Valerijus Ivanovas stovėjo prie ano kapo labai susigraudinęs, o tuomet kalbą rėžė Algirdas Paleckis.


Dar žr.

  • Rusų sąjunga - kokia tai keista organizacija, kur netgi neaišku, ar rusų yra, bet vis kažkaip Valerijus Ivanovas apie ją trinasi
  • Rarog - kokia tai dar keistesnė organizacija, kur koksai tai Valerij Vilenskij sukiojasi