Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Mykolas Burokevičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Mykolas Burokevičius šviečia komunizmo šviesa iš vidaus

Mykolas Burokevičius - šleikštus komunistasSausio 13 žudynių. LKP ant TSKP platformos vadas - Pirmasis sekretorius, katras taip ir nurodė visokiems ten padaliniams pulti TV bokštą ir šaudyt į žmones, paskui visiems viską neigė ir skleidė tą pačią istoriją, kad savi šaudė į savus. Beje, jau tais laikais buvo nupiepęs seniokas, giliai įtikėjęs į komunistinius kliedesius, taigi, kaži ar jau taip nurodinėjo saldofonams kur rikiuotis, tačiau rašinėjo visokius laiškus į Maskvą kviesdamas kuo skubiau atstatyti tarybinę santvarką ir sovietinę konstituciją, malėsi tų įvykių sūkuryje, tad nenuostabu kad vėliau už tai gavo 12 metų kaliūzės.

Dar turėjo tokį padėjėją - Vladislav Šved, o kitas padėjėjas tai buvo anoksai Valerijus Ivanovas, ale šitas tai jau iš kitos kontoros, kuri vadinosi Jedinstvo. Dar turėjo pora ištikimų bendražygių - Juozą Kuolelį (kažkas net simbolį, totemą tokį, buvo išradęs - buroką pamautą ant kuolo) ir Juozą Jermalavičių.

Gi dar pasakojama, kad Burokevičius kai profesoriavo Pedinstitute, kur dėstė mokslinio komunizmo tiesas, pametė kažkokį portfelį su kažkokiais ypatingais partiniais dokumentais. Tad kelis mėnesius apie nieką negalvojo tiktai to portfelio ieškojo, visų klausinėjo apie jį, ir dar studentus prašė padėti.

Dar buvo tokia irgi Mykolo Burokevičiaus sukurta Laisvųjų verslininkų asociacija, o taip pat ir Naujosios Vilnios Bankas.

Upd. taigi numirė 2016 metų sausio 20 dieną tasai Mykolas Burokevičius. Gal ir neblogai.


Mykolas Burokevičius ir tai, kaip savi šaudė į savus

Čia gal ir ne visai jaunystėje, bet vat taip Mykolas Burokevičius atrodė kadaise, tai kaip ir pas neretą komunistą, išvaizda kalba už save

Taigi po Sausio 13 įvykių, kai buvo krūva žuvusių ir šimtai sunkiai sužeistų, prokuratūra pradėjo tyrimą, o ir iš Maskvos atvažiavo tyrėjai. Tai teko tada LKP-TSKP vietiniam vadui Mykolui Burokevičiui kurti istoriją apie tai, kaip išties viskas buvo ne taip, o kareiviai nešaudė žmonių.

Tai anas ėmė ir pasiūlė tokį variantą, kad esą buvo tuntai snaiperių ant stogų aplinkui, tai tie snaiperiai tiktai ir šaudė į žmones, norėdami aukų kuo daugiau sukelt, o tuo tarpu visi tie KGB smogikai su Michailu Golovatovu, o ir tankai su kareiviais didvyriškai žmones gynė, todėl tie blogieji Sąjūdžio snaiperiai iššaudė daug žmonių ir pabėgo. Taip LKP ir Jedinstvo apgynė žmones nuo Sąjūdžio, kur savi šaudė į savus.

Tai paskui tą istoriją skleidė ir Aleksandras Nevzorovas, ir Boleslavas Makutinovičius, ir Algirdas Paleckis, nes juk labai gerai yra pasakyt, kad savi į savus šaudo, kai gali taip kaltę suversti tiems, kuriuos žudei savomis ar svetimomis rankomis, ar šiaip esi su tais susidėjęs kažkaip ten.

Gi viskas Mykolui Burokevičiui baigėsi tuo, kad atsėdėjo jisai 12 metų, kaip sako gandas - vienoje kameroje kartu su tokiais kitais žymuoliais, kaip Ivanas Kučerovas, Juozas Jermalavičius beigi Juozas Kuolelis. Bet nors ir atsėdėjęs, vis ir toliau kliedi apie tuos absurdus, kaip savi šaudė į savus, o jisai tai buvęs nekaltas, nes viską surengė JAV slaptosios tarnybos, kurios apginklavo visokius lietuvių smogikus ir padarė kokį tai valstybės perversmą.


Kita nuomonė

O štai toksai Rusijos kompartijos koloradinės minties laikraštis "Pravda" rašė štai štaip prieš kelioliką metų, visiškai įprastu, dešimtmečius naudotu komunistinių oficiozų stiliumi:

Valdantis režimas Lietuvoje, jausdamas augančią liaudies masių neapykantą, įtraukė respubliką į Europos Sąjungą, bando išsilaikyti valdžioje su NATO pagalba ir kaip ir anksčiau svarbiausiu savo priešu laiko komunistinį judėjimą. Mykolas Martynovičius Burokevičius, atvirai skelbiantis, kad jis buvo ir yra Lietuvos kompartijos centro komiteto Pirmasis sekretorius - ryškus idėjinio įsitikinimo ir principingumo, vyriškumo ir heroizmo pavyzdys visiems kovotojams už darbo žmogaus interesus, tarybų valdžią ir socializmą.

EDIT: Šitas šiknaskylė 2016m. sausio 20 dieną nusibaigė. Amžiną jam pragarą.