Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Juozas Kuolelis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Juozas Kuolelis - garsus ir žymus platformininkas, kitaip tariant - komunistas. Buvo Mykolo Burokevičiaus padėjėjas, kitaip tariant LKP ant TSKP platformos šulas, dargi sekretorius, kas anais laikais reiškė, jog vienas iš svarbiausių žmonių. Taip pat dar anas 1980 gavo nusipelniusio LTSR kultūros darbuotojo vardą, tai iš to galim spręsti apie LTSR kultūrą.

Juozas Kuolelis buvo nuteistas 1999 metais už bandymą surengti valstybės perversmą ir Sausio 13, tai paskui atsėdėjo 6 metus, o tada išėjo į laisvę, tai ir nežinom, ką jis šiuo metu veikia, nes nuo 2004 jau nebe kolonijoje.

Anksčiau gi, sovietmečiu, Juozas Kuolelis buvo propagandos skleidėjas, besirūpinęs visos LTSR mastais, kad visi tikėtų į leninizmą bei šviesų rytojų, tai ir pareigos buvo atitinkamos:

  • 1964-1969 buvo Lietuvos TSR televizijos ir radijo komiteto pirmininko pavaduotojas, atsakingas už sovietinę ideologiją, kas reiškė kad visas programas Radijoje ir TV prižiūrėjo, kad tos atitiktų teisingą komunistinę poziciją
  • 1969-1972 buvo LKP CK instruktorius, kas reiškė, kad jau bendrai visos valstybės mastais prižiūrėjo teisingą ideologiją ir taip toliau, kontroliuodamas kad visokios įstaigos ir šiaip kompartijos skyriai būtų ideologiškai teisingi

Paskui gi matyt jau ėmė nupezti, tai patapo LTSR Aukščiausiosios Tarybos deputatu, kuriuo ir buvo nuo pat 1975 iki 1990 metų, nes matyt nelabai daugiau kam betinkamas gal buvo, pakol neprasidėjo LKP skilimas, o tada jau Maskvai prireikė senų visiškai nupezusių idėjinių kadrų, kurie ištikimi būtų, tai ir buvo sugrąžintas dirbti centro komitete. Tai ką jis ten dirbo, tai visi matė per Sausio 13 ir kitus įvykius.