Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Valerijonas Kubilius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Valerijonas Kubilius - pasirodo gi visai ne Andriaus Kubiliaus giminė, o visiškai atvirkščiai! Socdemas ir Kretingos meras, oi, jau ne meras, nes atleistas po interpeliacijos.

Taigi buvo kažkokia ten istorija, kai Valerijonas Kubilius supainiojo interesus kažkaip, tai paskui buvo cirkas, kai interpeliacija vyko, nes per visur Kretinga buvo apklijuota kažkokiais atsišaukimais, kad žmonės eitų Valerijono Kubiliaus gint ir taip toliau, tik vat kažkaip gavosi, kad neapgynė[1], tai tada pasidarė meru konservatorius Juozas Mažeika.

O dar anas mokėsi Vilniaus aukštojoje partinėje mokykloje, taip kad komunistas ne šiaip koksai, ogi pilnavertis ir visame gražume. Buvo ir Skuodo raikomo sekretorius, ir vėliau jau Kretingos raikomo sekretorius. Taip kad ne tik visame gražume, bet ir funkcionierius, kaip kiti sakytų - partinė nomenklatūra.

Valerijonas Kubilius ir vėjo jėgainės

O dar Valerijonas Kubilius žinomas vėjo energijos palaikytojas, kai sakant, už tyrą energiją ir žalią Lietuvą, tai čia irgi įdomiai išsivartė taip, kad pasirodo didžiausi jo priešai rajone - taigi kažkokie ten Vydmantų kaimiečiai, kurie tokie durni, kad dėl tų jėgainių pyksta, nes esą tos per stiprų vėją ūžauja.

Tai čia šitiems jau netgi Pipedija gali patarti, kad žemių, kur yra vėjo jėgainės, kaina kyla belenkiek ir už nuomą moka, ir taip toliau, taip kad durniai jūs, džiauktis reikia. Betgi neišmatuojamas žmonių durnumas, o dibilai visada sudaro daugumą.

Tai dar ten kažkaip paaiškėjo, kad tose jėgaines statnčioje firmoje jojo sūnus dirbąs, o vis ten kažkaip parama joms buvo kokiatais, tai ir gavosi, kad interesai supainioti[2]. Tai gal dėl to ir pikti tie kaimiečiai buvo, kad jėgaines tai pastatė, o špygą jiems iš to, o ne kokius pinigus.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.pajurionaujienos.com/?act=exp&sid=3374
  2. http://www.pajurionaujienos.com/?nr=282