Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Juozas Mažeika

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Juozas Mažeika - visai malonaus ir protingo veido dėdė, norsgi su tais akinukais baisiai katiną Bazilijų primena gi

Juozas Mažeika - konservatorius ir Kretingos meras, kur taip įdomiai gavosi, kad meras buvo anoks Valerijonas Kubilius, bet nors Kubilius, bet socdemas, tai šį kaip tais nuvertė berods paksuolių dauguma ir į merus pastatė konservatorių.

Tai dar buvo keistų kalbų, kad šitas meras sau algą pasididino ir su kažkokiais pilietininkais susidėjęs, darbuotojus priimdinėja, bet kiti tai sakė, kad tai esą tik Lietrytis už nuverstą socdemą keršija ir pamazgas pila, nu betgi jei jau atlyginimas padidėjo - tai jau gal ir faktas[1].


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.lrytas.lt/-12556696051254194047-kretingos-meras-konservatorius-j-ma%C5%BEeika-dosnus-ir-sau-ir-savi%C5%A1kiams.htm