Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Valdis Zatleris

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Taip atrodo rūstusis Valdis Zatleris, didis kovotojas su oligarchų puikybe
Valdis Zatleris - arba kaip jįjį jojo krašte vadina - Valdis Zatlers - gi anoks dar aktualus, bet nebeilgai Latvijos prezidentas, katrasai gi ragus parodė ir visą Latvijos Seimą liepė paleisti, kai anas neleido seno oligarcho anokio Ainaro Šlesaro namuose pareigūnams kratos padaryti[1]. Atsakydami į tai Seimo nariai jojo neišrinko kitai kadencijai. Čia regis neapseita ir ne Andrio Škėlės, sublizgėjusio pedofilijos skandaluose, paramos[2]. Dargi ir Antanas Valionis buvęs KGB rezervistu bei ambasadoriumi Latvijoje, prisišnekėjo niekų, kad jis savo noru iš Rygos pabėgo, kol jojo neatšaukė[3], tarsi kažkokių tenais biznelių turėjęs būtų.

Taigi - o pas mumi smagiau. Gali ir už kitus seimūnus prabalsuoti, kaip koks Aleksandr Sacharuk, gali ir nuo kyšio davimo pasislėpti kaip koks Evaldas Lementauskas - ir nieko gi nebus, tik pabambės kokie politologai ir dar mokslinį darbą parašys.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.delfi.lt/news/daily/world/latvijos-prezidentas-vzatleras-praso-tautos-paleisti-parlamenta.d?id=46029141
  2. http://www.delfi.lt/news/daily/world/pries-rinkimus-vzatleras-prie-parlamento-sutiktas-plojimais.d?id=46184543
  3. http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/avalionis-pasiprase-atsaukiamas-is-ambasadoriaus-pareigu-latvijoje.d?id=46113233

Asmenybės