Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

KGB rezervistai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

KGB rezervistai - taigi tieji, katrie dirbo KGB matomai, bet kažkokiu būdu gavosi, kad nors jie ir KGB buvo, o dar ir karininkais visokiais buvo, bet kažkokiu būdu tapo ne KGB ir kažkaip niekas negalėjo pasakyt, kad anie ten kažkuo prasikaltę, nesgi čia matot kaip: jie gi pasirodo, patys nežinojo, kad jie KGB karininkais esą, o jei ir žinojo, tai visvien buvo kažkokie ten nekalti.

Tai čia kaip sakant, akivaizdu aiškiai, kad vieniems KGB veikėjams - draudimas dirbti valstybės darbą ir taip toliau, o kitiems kaip tik aukščiausi postai, čia gal taip gaunasi.

Neabejotina tiktai tai, kad visokiais rezervistais dažnai pavadina ką papuola, taip kad ir aklai tikėti viskuo, kas skelbiama - irgi nereikia, nes gali nesąmonė kokia nors būt.

Spėjamai įtariami KGB rezervistai

Štai šituos kadais kažkas linksniavo, tai irgi dabar klausimu užklauskim savęs: argi taip gali būti? Ogi gal ir gali, o gal ir negali, nes kokios štai įžymios pavardės:

Tai tik trumputuka ištraukėlė iš sąrašėlio, kuris gi buvo paskelbtas purvasklaidoje. Išsamesnį gi sąrašą žiūrėkitės čia.