Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

KGB rezervistai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

KGB rezervistai - taigi tieji, katrie dirbo KGB matomai, bet kažkokiu būdu gavosi, kad nors jie ir KGB buvo, o dar ir karininkais visokiais buvo, bet kažkokiu būdu tapo ne KGB ir kažkaip niekas negalėjo pasakyt, kad anie ten kažkuo prasikaltę, nesgi čia matot kaip: jie gi pasirodo, patys nežinojo, kad jie KGB karininkais esą, o jei ir žinojo, tai visvien buvo kažkokie ten nekalti.

Tai čia kaip sakant, akivaizdu aiškiai, kad vieniems KGB veikėjams - draudimas dirbti valstybės darbą ir taip toliau, o kitiems kaip tik aukščiausi postai, čia gal taip gaunasi.

Neabejotina tiktai tai, kad visokiais rezervistais dažnai pavadina ką papuola, taip kad ir aklai tikėti viskuo, kas skelbiama - irgi nereikia, nes gali nesąmonė kokia nors būt.

Spėjamai įtariami KGB rezervistai

Štai šituos kadais kažkas linksniavo, tai irgi dabar klausimu užklauskim savęs: argi taip gali būti? Ogi gal ir gali, o gal ir negali, nes kokios štai įžymios pavardės:

Tai tik trumputuka ištraukėlė iš sąrašėlio, kuris gi buvo paskelbtas purvasklaidoje. Išsamesnį gi sąrašą žiūrėkitės čia.