Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Evaldas Lementauskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Evaldas Lementauskas juokiasi visas linksmas, o fone - NT statybos, melejonų vertos

Evaldas Lementauskas - garsusis Vilniaus vicemeras, Juozo Imbraso pavaduotojas, 2008 suimtas dėl įtarimų kyšiais. Tai sulaikant, surasta pas jį buvo 50 tūkstančių litų, o paskui - ir dar 200 tūkstančių litų grynais. Tai čia aišku, jis visiems paskelbė, kad gali visą tą pinigų teisėtumą įrodyti, bet tai jau čia patys išvadas darykitės, kuriem galam su savim 50 tūkstančių nešiotis ir 200 tūkstančių namie laikyt.

Evaldas Lementauskas - vienas iš tvarkiečių, tai kaip ir garsusai Juozas Imbrasas, katrasai už šįjį pasisakinėjo paskui ginamai spaudoj, kad kol nenuteistas - nekaltas.

O viso ko problema - tai kažkoks bandymas papirkti anokį konservatorių iš tos pačios Tarybos - Vidą Urbonavičių, kad šisai būtų geras visoks per gręsiančias interpeliacijas Juozui Imbrasui. O tai čia dar Audrius Butkevičius kažkokiu būdu buvo įsivėlęs į šitą reikalą. Ir dar ten anoks Gintaras Kazakas buvo įsivėlęs, irgi Vilniaus Tarybos narys, suimtas. Ir Paksas čia dar pareiškė, kad iš partijos to Evaldo Lementausko mesti nemato reikalo. Nes gal matyt tai normalu.

Tai šitų skandalų proga Evaldas Lementauskas skelbė, kad čia Gediminas Kirkilas su juo rengia susidorojimą dėl nacionalinio stadiono. O kaip paskui galai ėmė lįsti, tai dar tas nacionalinis stadionas kažkaip susijęs su Samanėlės byla. Tai dabar atsekti, kur kas kurioj pusėj ir už ką kas kaltas, o už ką nekaltas - jau ir negalim.

Už skvernų tampomam Evaldui Lementauskui nusišypsojo laimė - netikėtai jis tapo seimūnu. Prokūratūros prašymą išduoti Seimo narį Temidei seimūnai atmetė - matyt rodydami solidarumą, ar šiaip neišsižadėdami lazdos ir tiurmos[1]. Girdisi visokie gandeliai, kad Lementauskas, kaipo turintis patirties ir energijos tokiuose reikaliukuose, taps Kęsto Komskio pavaduotoju Antikorupcijos komitete.Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/e-lementauskas-issaugojo-teisine-nelieciamybe-56-150108