Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Vaiva

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Vaiva - tai buvo toksai legendinis, tiesiog visiškai legendinis toksai visai kabokas kadais Vilniaus senamiestyje - tikra neformalų legenda.

Gi Vaiva buvo tikra antivalstybiškumo vieta, katroje rinkdavosi visokie pankai, puspankiai, pispankiai, metalistai, pseudointelektualai ir kita gyvoji masė, aplinkinių dažniausiai vadinama narkomanais ir alkoholikais, nors dėl pastarojo vertinimo gal ir galima bent jau dalinai, bet neabejotinai sutikti, kai dėl narkomanų aišku, kokie ten narkomanai tais laikais, bet tame aišku irgi yra tiesos, nes žolėVidurinės Azijos ir garsiojo Čiujaus slėnio būdavo atvežama, o ir kanapių beigi aguonų mūsuose niekas nenaikindavo - nors anos ir ne tos, kurios gerai galvon kala, ale panaudoti visvien mokėdavo liaudis. Taip kad čia patys susipraskit - nebuvo narkomanijos.

Tai aišku, tuometiniai mentai puikiai žinodavo, kas ir kaip, tad aišku, per daug toje Vaivoje gal ir neprisigerdavo, o nusibazuodavo į kokius nors užkampius ir lindynes.

Tai dar ir dar kitas kabokas buvo ganėtinai panašus - tai anokia Žibuoklė, tiesa, šioji labiau garsėjo kiek senesniais laikais, ir galgi ir ne taip pobaisiai...