Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Rašalas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
No-Alcohol.jpg
Alkoholio propagandistų rašliava, nes Rašalas pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Visus Pipedija kviečia gydytis nuo alkoholizmo ir negerti, nes lašas degtinės - milijonas žuvusių smegenų ir kepenų cirozė, todėl gerti yra nesveika. Tai yra alkoholikų pagalbos šauksmas, bandan pasiteisinti, kur atlyginimą pragėrė ir kad juos reikia gydyti. Rekomenduojame kreiptis į garsų gydytoją Aurelijų Verygą ir padidinti mokesčius degtinei, o taip pat kad Rašalas būtų uždrausta vardan moralės gerinimo.
Alkoholis-nuodai.jpg

Rašalas - Yra dvi rašalo rūšys. Pirma - Tai sintetinių dažų sirpalas. Antra - Visoks pigus alkoholinis birzgalas apie katrą čia ir yra pablevyzgota. O jei norit blevyzgų ape pirmą variantą tai jau patys rašykit jei jums rūpi.

Rašalas Nr. 2

Rašalas - taigi pigus alkoholinis birzgalas. Dažniausiai spirituotas vaisinis gėralas, oficialiai užvadinamas vynu, nors savo skoninėmis bei kvapinėmis savybėmis panašumo su šiuoju neturi, neretai pasižymėdamas ganėtinai aiškia puvėsių smarve.

Dargi kai buvo CCCP rašalą dar vadindavo marmalu. Nes būdavo užmaišoma visokio brudo - dažniausiai kokių nors supuvusių obuolių, vynuogių ir kitų veisių, o kartais - dar ir kokių nors išvis bulvių. CCCP buvojo labai paplites tarp visokio jaunimo irgi kitokių marginalų. Dažniausiai tokį šūdą geria jau visai šūdų duobėn nusiritusieji idant užmirštu savo kančias nes gi su rašalu galima labai greit patapt girtu ir pigus jisai yra, bet tokie greitai miršta prisigėre jo perdaug arba išvis pradeda gert kosmetinį spiritą, galų gale pereidami prie Trojnoj ir panašių odekolonų.

Visuomenė tokius marginalus vadindavo mėlynanosiais. Nes gi pas juos kažkaip gi ten nosys pamelynuodavo ar kažkas panašaus. Dažniausiai rašalas yra visoks šūdvynis katrasai turi apytiksliai kokius 12-20 laipsnių.

Rašalų Nr. 2 markės