Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Aurelijus Veryga

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Aurelijus Veryga - tasai gi Sveikatos apsaugos ministras, kuris sugalvojo, kad alų reikia taip pabrangint, kad pigiau būtų degtinę gert. Atėjo valdyt su LVŽS, o paskui išaiškėjo, kad Lietuva pirmauja pagal išgeriamą alkoholį visame pasaulyje.

Tai paskui Aurelijus Veryga sakė, kad čia taip Pasaulinė Sveikatos Organizacija taip skelbė, o paskui paaiškėjo, kad jis kažkaip pats ir padarė tuos skaičius, o kaip padarė - taigi, pasirodo, tiesiog iš galvojo. O išgalvojo ne iš blogos valios, o tiktai gero Lietuvai norėdamas.

Veryga, vaidina mafijozą.

Aurelijus Veryga, kol dar nebuvo politikoje

Aurelijus Veryga – biomedicinos mokslų daktaras, psichiatras, Kauno medicinos universitete dėstantis profilaktinę mediciną, kas savo esme yra paprasti dalykai, kad alkoholis yra blogis, tabakas yra blogis ir narkotikai irgi yra blogis. Ir kad nuo to kyla daug bėdų, todėl reikia nuo to saugotis visaip.

Aktyviai ir visapusiškai kovoja su alkoholio ir tabako vertelgomis, tai šieji nuolat jam kartina gyvenimą. Tai dar visokie liberolai juo labai nepatenkinti ir vadina atgyvena bei kitokiais žodžiais. Tai gal kartais kai kurie ir neveltui piktinasi, kai Aurelijus Veryga kur nors pasako kokią baisią žinią apie rūkymo žalą ar dar ką nors panašaus.

Tai aišku, suprantama, kai perlenkiama lazda ir paskelbia koks nors visiškai nežinomas pridūrkas, kad pasaulyje kasmet miršta 200 milijonų žmonių nuo pasyvaus rūkymo. Tai šitaip išties neseniai kokia tai žiniasklaida skelbė, nes pas mus žurnalistai nepaskaičiuoja aišku, kad visame pasaulyje išvis tiek žmonių net nemiršta nuo bet kokių priežasčių, nes pasaulyje 6 milijardai žmonių, taip kad 200 milijonų reikštų cielą trisdešimtadalį Žemės gyventojų per metus, tai jei taip visi tokiais tempais mirtų, tai po 30 metų nei vieno žmogaus ir neliktų, nes čia galim paprastai paskaičiuoti: jei viena moteris per gyvenimą pagimdys netgi 10 vaikų, tai iš tų 6 milijardų tėra tiktai pusė moterų, taip kad tai reikštų, kad norint išlaikyt stabilų gyventojų skaičių prie tokio mirštamumo, reiktų, kad kiekviena moteris nuo gimimo iki to laiko, kai sulauks 30 metų, turi pagimdyti 20 vaikų, kas yra neįmanoma, kaip patys suprantat.

Čia gi Pipedija sako vienareikšmiai: ne šiaip sau žmonės prieš alkoholį ir alkoholizmą ima kovoti, o dėl to, kad tai yra išties didis blogis, tik kai visokie dibilai sau smegenis užpila iki aplinkos nesuvokimo, tai jiems ir ima atrodyt, kad nieko tokio čia, kai visokie paaugliai nusilaka, privemia prie parduotuvės durų, paskui sukelia muštynes, papjauna vieni kitus peiliais, o paskui sėda į kalėjimą ir tada piktinasi, kad alkoholio pardavimo laikas apribotas. Čia tai mes sakom, kad nėr čia ko piktintis, o reikia priemonių imtis kažkokių.