Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Snoro gynėjai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Nuot.png 
Padaryk gerą darbą, įkelk vieną kitą nuotrauką.

Kažkaip nepipediškai atrodo. Surask kokią nors per Google Images ar kažkur, ir įdėk dėl Pipedijos. Crystal Clear app help index.png  <center>Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną. Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Snoro gynėjai - tai visokia tenai spauda ir parlamentarai ir taip toliau, kurie jau pagarsėjo ir apsišvietė per visą tą Snoro bankrutavimo istoriją, kai paaiškėjo, kad pinigai išvogti, o Vitas VasiliauskasLietuvos Banko skelbia nacionalizaciją, kad vertelgos būtų nubausti.

Tai tada jau pakilo triukšmas ir alasas, kad valstybė grobia banką iš Vladimiro Antonovo ir Raimondo Baranausko, ir kad paskui ir kitus bankus pagrobs, tai paskui pagal tai, kas ten rėkė ir garsiausiai piktinosi, tai jau galima įtarti, kas ten kažkaip yra galimai gynėjai to Snoro.

Tai čia štai vat kaip pastebėjome tokius keistus pasisakymus tokiuose žiniasklaidos veikėjuose, o ir šiaip politikuose:

  • Lietuvos Rytas ėmė rėkti, kad valstybė atims banką dar anksčiau, nei kažką valstybė padarė, o čia paskui pagarsėjo, kad pagrindinis Lietryčio akcininkas tas pats Snoras besąs.
  • Respublika išspausdino graudų straipsnį, kaip netikę Lietuvos pareigūnai atėmė iš Baranausko žmonos anokios Sigitos Baranauskienės banko mašiną, su kuria ji bandė išvažiuot kažkur į Latviją greitai. Paskum nusivilko kažkokių šmaikštašiknių nepasitenkinimo choras, būktai pareigūnai labai grubiai su moterimi pasielgė
  • Balsas.lt baisiai pasipiktino, kad valdžia bankus grobia, tik jau paskui retoriškai klausė, kad jei jau neteisėtai valdžia grobia tą banką, tai kodėl nepadarė to anksčiau, jei jau tas bankas apsivagėlis yra. Tai čia jau atleiskit, gavosi koks tai išvis marazmitinis pipeditas.
  • Petras Gražulis vėliau Seime piktinosi, kad visa tai besąs CŽV ir dar kažkieno tenai sąmokslas prieš garbingus verslininkus.
  • Vakaro žinios, skalambyjančios, kad valdžiažmogiai atėmė banką su visais indėliais ir nevisus žada gražinti, bei spauzdinančios graudžius Raimondo Baranausko paverkšlenimus.