Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Raimondas Baranauskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Raimondas Baranauskas - garsus bankininkas iš Snoro, kuris kartu su Vladimiru Antonovu labai daug gero nuveikė, o paskui pabėgo kažkur į Angliją slapstytis ir skųstis, kad valdžia bloga, nes pinigus atėmė.

Tai nors pradžioje triukšmo buvo daug, paskui visiems jau aišku pasidarė, kad pinigų valdžia negrąžins, nes iš Snoro jie kažkur buvo nutekinti dar prieš tą Snorą perimant, o nutekintos sumos - kažkoks milijardas, o gal ir daugiau. Prasmė gi paprasta: jei jau kas į banką pasidėjo indėlį, tai reiškia, kad bankas gali tuos pinigus ir naudoti, nes esą čia jo pinigai. Tai panašiai matyt Raimondas Baranauskas ir įsivaizduoja tur būt.

Dabar gi daugelis laukia, kada tas Raimondas Baranauskas sugrįš į Lietuvą ir tvarkingai atsisės į kalėjimą pagal visas lietuviškas sąlygas, kurių niekam nelinkėtume, nes tikrai smagu nebūtų.