Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Anglija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Dargi sakoma, kad Anglijoje - demokratija, bet tai tėra propaganda, skirta praplauti žmonėms smegenis...

Anglija - tokia tai vaiduoklių sala, visada paskendusi rūke. Gal užtatai ją ir vadina Ūkanotuoju Albionu. Tenais gyvena anglai. Jie kažkaip susiję su britais. O gal nesusiję. O britai tai jau ganėtinai susiję su Bretane. Tokia keltiška karalyste, kažkur netoliese esančia - bemaž užu balos, ir visaip navatnai kalbančia. Bet tatai ir nesvarbu, nes galimai jie gi nesusiję su Anglija.

Nu o kai retkarčiais pasninga Anglijoj beigi temperatūra nukrinta iki minuso, tai tada anglai su mašinomis nelyginant tos karvės ant ledo - sukasi savo keliuose irgi daužosi viens į kitą, o dar po to ir stebisi - kaip čia taip netikėtai gavosi!

Taipogi Anglijoje populiariausias kūdikių vardas yra Mohamedas[1]. Tai kaip tai išeina, kad ją reikės pervadinti į kokia tai Mohamedija ir paskelbti islamo respublika.


Keisti Anglijos papročiai

Kažkodėl nemažai keistų papročių tenai yra. Nors gal kai kurie ir nekeisti, o atvirkščiai - protingi. Bet ir nesuprantamų yra. Vat kas būna nelabai suvokiama užsieniečiams, kai jie į Angliją atvažiuoja:

  • Jei kur nors stovi eilė, yra kraštutinai nepadoru prasisprausti į jos priekį. Reikia pasakyti, kad ir Lietuvoje taip, tik kad britai ne šiaip į tokį įžūlėlį pažiūri kaip į šūdo gabalą, bet ir aprėkti gali.
  • Jei tik kalbat su anglu, o ne kokiu škotu, tai klausimai apie tai, kiek kas uždirba - nelabai padorūs.
  • Nesikvieskite niekada jokių anglų į svečius. Pas juos tai yra priimta nebent su ypatingai artimais ir senais draugais, bet ir tai tik išimčių atvejais.
  • Kažkodėl visur pas britus paskiri čiaupai karštam ir šaltam vandeniui. Neklauskite kodėl, nes jie patys to nežino ir jokios prasmės tame nemato, bet galvoja, kad taip ir turi būti.Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://articles.cnn.com/2010-10-28/world/uk.mohammed_1_mohammed-islam-imam-abdullah?_s=PM:WORLD