Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Samogetija:Plantacija, pavalgyti

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 o  Samogetija  o 
 o  ooo  o 
 o  Skaityti pasakojimą  o 
 o  Specifiniai terminai  o 
 o  Civilizacijos istorija  o 
 o  Informacija apie planetą  o 
 o  ooo  o 
 o  Norintiems rašyti  o 
 o  ooo  o 

O, pavalgyti irgi reikėtų. Tik gal pirma visgi atsigerti?

Na, jei jau atsigėrei, galima ir pavalgyti. Tu apsižvalgai, pamatai iš poros rastelių ir kelių akmenų padarytą suoliuką, ant jo atsisėdi ir pareiški:

- Noriu valgyti!

Kaimiečiai nedelsdami subruzda ir jau po akimirksnio ima nešti bulves. Kažkodėl vien tiktai bulves. Bet kvepia skaniai - atrodo, kad keptos lauže, kaip kokiame turistiniame žygyje, bet neapdegusios. Ir visos - stebėtinai didelės, vos ne kilograminės. Tu paimi vieną bulvę, šioji dar šilta. Nulupi odelę ir atsikandi. Aišku. Trūksta druskos. Bet visai neblogai. Žmogėnai žiūri į tave, o bulvę tau padavusi mergina (o, čia ir moterų yra!) pergalingai šypsosi. Greitai pribėga ir vadas - tasai, pasirodo, valgo mėsą - didelį keptą kažkokio gyvio kulšį kyšteli tau. Mėsa atrodo ne itin patraukliai, bet kvepia skaniai.

Staiga kyla mintis: po galais, visą tą laiką, praleistą galaktiniuose kalėjimuose, tu valgei vien kažkokį mėšlą, kažkokias puvenom ir atliekom atsiduodančius briketus, aiškiai prifarširuotus kažkokių sintetikų. O šitas maistas, nors ir primityvus, dar geresnis, nei buvo tavo XXI amžiaus Lietuvoje!

Dabar tu pasisotinęs. Tu naujasis genties vadas. Liko tik viena - paprašyti parodyti tavo būstą - Samogetija:Plantacija, įsikurti