Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Samogetija:Pradžia

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 o  Samogetija  o 
 o  ooo  o 
 o  Skaityti pasakojimą  o 
 o  Specifiniai terminai  o 
 o  Civilizacijos istorija  o 
 o  Informacija apie planetą  o 
 o  ooo  o 
 o  Norintiems rašyti  o 
 o  ooo  o 

Kalinys Petras Varanauskas, suimtas 4239 metų XX mėnesio XX dieną, tais pačiais metais nuteistas. Gimęs 19XX metų XX mėnesio XX dieną. Buvęs žemietis, vilnietis, kurio tėvai kilę iš Žemaitijos. Nesusipratimas iš XXI amžiaus, kai dabar koks amžius? Bene kažkoks jau XLIII? Nors visai dar jaunas, pagal kalendorių tau jau būtų daugiau, nei 2000 metų.

Taip Petrai, tu dabar - ne tai šizofrenikas, ne tai bėglys iš praeities, ne tai nelaimingas nevykėlis. Ir kas gi turėjo atsitikti, kad tu, Petrai, pakliūtum į šitą nesąmonę? Kažkokia pulsuojanti skylė, į kurią įlindai, kažkokie galaktiniai psichai, o dabar, su tavim susišnekėję, jie nusprendžia tave permesti į planetą, kurios pavadinimas - kaip išsityčiojimas iš tavo paties praeities - Samogetija. Išvertus - Žemaitija. Ir tenykščiai, kaip tau paaiškino balsas iš už sienos (jie net nepasirodo, esą, kad netraumuotų psichikos) - kalba lietuviškai. Arba labai panašia kalba, specialiai tam ir sukurta, kad visur būtų atpažįstami.

Aišku, dėl tos savo lietuvių kalbos, tu Petrai, ir tapai nusikaltėliu. Ši kalba - tai atpažinimo ženklas. Visiems nusikaltėliams praplauna smegenis, įdiegia dirbtinai atkurtą lietuvių kalbą, o kitas kalbas - ištrina. Tam, kad pabėgę, jie niekur nepritaptų ir būtų sučiupti. Dabar viskas aišku, tiesa? Štai kodėl, visi tie galaktiniai mentai tau varė elektros šokus, spardė, daužė bananais, o paskui tampė po visokias laboratorijas.

Štai todėl tu dabar ir esi čia - nuleidimo transporteryje. Jie taip nusprendė - nors ir niekuo nekaltas, bet tau, atseit, šitaip bus geriau - nuvykti pas lietuviškai kalbančius. Nes tu čia nepritapėlis, atgal sugrąžinti tavęs niekas negali, o pas save laikyti - nenori. Vienintelė malonė - kad tau bent nepadarė smegenų plovimo operacijos ir davė - ojojoj, tai bent dovana - pistoletą, purviną neperšaunamą kombinezoną, atrodantį taip, lyg benamio skarmalas, peilį ir saujelę kažkokių monetų. Naujam gyvenimui pradėti. Keistas tik jų perspėjimas, kad nerodyti šių daiktų vietiniams, esą už tokį turtą gali ir užmušti...

Ir dabar tu stovi baltoje transporterio kabinoje ir leidiesi žemyn.

Ką darysi?