Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Račo blogo žiurkė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Senobėje kiekviena padori pilis turėdavo Metraštinyką. O nūnais laikais kožnas padorus Tinklaraštis privalo turėti nuosavą Žiurkę...
Račo blogo žiurkė – anoks nežinomas plačiai visuomenei dundukas, užsiveisęs tinklaraštyje racas.lt, katras rašinėja visokius negražius beigi baisingai nepagarbius reportažus Pipedijon iš ano blogo gyvenimo, tuom neišpasakomai pykdydamas bei siutindamas nekatruos nuo humoro jausmo stokos kenčiančius dundukus.


Pirmakart tą į tinklaraštį įsisukusi žiurkė buvo aptikta 2009 m. spalio 3 d.9:39 vakare, kuomet pasigirdo dundukų klyksmas:


"…matau, kad tai ir Jus užkabino, Valentinai. Taigi peršasi viena išvada – mūsų tarpe yra kaip sako šnipai “žiurkė”."


Nėra tiksliai žinoma, kas ta niekinga žiurkė yr, ale bet akylesni dundukai turi nusižiūrėję nekatruos įtariamuosius, juolab, jog akivaizdu, kad ta žiurkė slypi pasikavojus tarp anų pačių.Ta žiurkė greičiausiai yra...

Tai kiek dar ta velnio žiurkė nebaudžiamai tyčiosis iš tauriausių tinklaraščio komentatorių jausmų? Kviečiame visus anos gaudyti beigi mušti!
Dideliausius įtarimus dundukams kelia šitie neaiškūs personalijai:
1. Fredis*

Bo yra dideliausias Račo kritikas ir negaili pikti beigi šmaikštaus žodžio kitiems komentatoriams. Tai kas daugiau, jeigu ne anas?

2. Kreivarankis

Kadangi būtent anas ir atnešė žinią apie tą Pipediją pas tą Račą ir šiaip garsėja piktais, pašaipiais bei daugžodingais rašiniais savo bloge. Tas gali.

3. …pats Artūras Račas!

Nes visi puikiai mato, kaip anas griežia dantimis ant nekatrų dundukų, bet kadangi savo tinklaraštyje priverstas vaidinti kultūringą beigi tolerantišką tinklaraštinyką, tai atsikeršyja dundukams rašydamas apie anuos Pipedijon! Ot kaip būna!
Tai jeigu pas kokį dunduką dar bus kokių nors rimtų įtarimų dėl tos žiurkės, tai prašome čionai būtinai papildyti, bo Tiesa turi būti atskleista, kokia baisi ana bebūtų!


Kiek anas Padaras dar tyčiosis iš mūsų, niekuom nekaltų dundukų?


Pagaukime tą Žiurkę kartu!


Įtariamųjų pipedavimu sąrašo naujausi papildymai

Tarp įtariamųjų pipedavimu dundukams į akis neseniai pakliuvo toks Užkalnis, katras labai naglai užvažiavo ant Račo ir ano dundukų.

Dar labai įtartini dundukams atrodo tokie neaiškūs tipeliai, kaip Rolandas ir WU. Prižadame, kad budria akimi seksime kožną anų krustelėjimą ir iškart užfiksuosime, jei anie išsiduos.

Dėmesio! Achtung! Atention! Uwaga! Внимание!

Ryšium su vis dažniau pasigirstančiais tarp dundukų įtarinėjimais, Pipedijos vadovybė beigi administracija informuoja, kad į šiame straipsnyje pateikiamą Račo blogo Žiurkės kandidatų sąrašą griežtai draudžiama įtraukti blogerės Julijos, Internetuose labiau žinomos, kaip oberdundukas Valentinas, kandidatūrą!

Oficialiai pareiškiame, jog Julija Valentinas yra nekalta, kaip nuotaka, o gal net dar labiau nekaltesnė - ji NEKALTA KAIP PAKSAS!

Prašom įsikalti tai į dundukiškus maumenis beigi laikyti omenyje.

Upd. Šviežia naujiena - aptikta, kad anokia Ligita Ligitaitė tarpu friendų pas Pipediją ne kur kitur, ogi Feisbuke - taip kad panašu kai ima situacija skaidrėti arba gi atvirkščiai tampa dar labiau pripainiota!!!! Taipgi dar pastebėkim, kad ir Feisbuke Pipedija yra ryža, ir straipsnyje Pipedijos apie Ligitą, pati Ligita yra irgi ryža!!! Sąmokslas, ne kitaip - kažkam gali galimai pasirodyt, kad ir Pipedija yra ne kas kitas, kas Ligita!!!!