Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Kreivarankis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Yra teigiančių, kad būtent tokioje povyzoje Kreivarankis sumąsto ir aprašo savo kvazipseudointelektualitarines blevyzgas. Iš to ir kilo tas jo keistas užsivadinimas...
Kreivarankis - čia ne patyčia kokia - taip Internetuose pasirašinėja anoks LJ blogeris Naujapilis, dar kartais užmetantis malkų komentaruose pas Artūrą Račą.

Ale bet kaip išaiškėjo paskutiniais žvalgybos duomenimis, kad gi po tuo Naujapilio užsivadinimu pasikavojusi visa šutvė pseudointelektualinių blogeriautojų, o Kreivarankis - tiktai vienas iš jų!

Nors Kreivarankis blogeriauja neseniai, bet jau spėjo pagarsėti savo giliamintiškais postais apie Lietuvos veikėjus bei patyčių kupinomis esė apie filosofus ir lietuvišką krepšinį.

O tai per vieną tokį Kreivarankio pasisakymą vos pats Račas nenumiro - paskui bloge skundėsi, kad beskaitant taip žvengas suėmė, kad vos neužduso! Tai laimė, kad netoli sanmazgo viskas buvo, tai įkišo galvą į vandenį ir atsigavo.

Tai dar irgi gi visai neseniai paskelbė savo naujausią ir didžiausią kūrinį - penkių dalių esė apie anokį Rokiškį, kur šįjį lazdavoja per visus galus baisiau gal, nei ką lazdavojęs tėra, tai irgi rekomenduojam paskaityt!

Paskutiniausioji ano blevyzga - dabar jau artėjančių Kalėdų proga paskelbtas dar naujas sensacingas kūrinys - pasaka apie tai, kaip Račasdundukų Kalėdas vogė!

Upd.: štai sensaciška naujiena - Kreivarankis su visu Naujapiliu persirašė į popistų chebrą, taip uždarydamas savo LJ ir perbėgdamas į PoPo!!!!!1


Dar žr.

  • Skaitykit atsargiai - [1]!