Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Fredis*

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Fredžio* kabrioletas ir iki lūžimo nebuvo labai naujas. Bet su draugais, buržuaziniais krikščioniais kapitalistais, į mišias savaitgalį nuvažiuoti tiko...
Fredis* - vienas iš Artūro Račo blogo komentatorių, katruos blogo autorius vadina dundukais.

Bet Fredis* yra ne šiaip sau eillinis dundukas, o dundukų Opozicijos Lyderis, nes anas visada ir visaip priekaištauja, moko, auklėja ir moralizuoja tą Račą.

Fredis* A.Račui vis primena paksistą J.Imbrasą, katras liepė prie A.Račo namų duobes užlyginti, nes pats Fredis* nuosavą raritetinį golf-kabrioletą sulaužė prie savo namų per duobes važinėdamas.

Dar Fredis* A.Račo moralei vis priekaištauja, nes anas pas V.Uspaskichą blynelius su raudona ikra valgęs per to 50-ąją gimtadienį. Fredis* ikros irgi būtų norėjęs, bet V.Uspaskich jo nepakvietė, o už sunkmetinį vidutinio vadybininko vidutinį atlyginimą Fredis* pats ikros nusipirkti negali. Todėl valgo blynus su mamos uogiene ir ant A.Račo ir R.Valatkos baisiausiai pyksta.

Fredis* A.Račo bloge turi draugę Musę. Niekas nežino ar ana blondinė, kokios Fredžiui* patinka, bet Musė Fredžio kartais pagaili ir gerą žodį pasako. Fredis galvoja, kad tai kažką reiškia, bet dundukas būdamas nesupranta, kad be kabrioleto ir su vidutinio vadybininko atlyginimu, jis anai įdomus, kaip musė barščiuose.

Dėmesio! UPD:

2009 m. spalio 17 d. vakare konspiracinio sąmokslo pasėkoje Fredis* buvo nuverstas nuo dundukų Opozicijos Lyderio sosto ir elinį kartą "visiems laikams" gėdingai išvytas iš Račo blogo.

Dabar jo antiračiškus komentarus bus galima išvysti nebent jaukiame Ligitos tinklaraštuke [1], zurnalistika kitaip [2] beigi Alfa.lt komentaruose.