Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Lituanicon logotipas.jpg
Dėmesio dėmesio, didžiausias Lietuvos fantastikos festivalis - Lituanicon, vyks ir šiemet! Apsilankykite Lituanicon puslapyje, o taip pat užsiregistruokite ir FB evente!

Rolandas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Rolandas - užsimaskavęs, kaip dundukas, naujųjų lietuvių agentas Račo bloge, tenais žinomas slapyvarde "Narcizas".

Spėjama, kad anas gali darbuotis kokioje oligarchinėje Laisvos rinkos ir Nematomos jos rankos institucijoje, katroje spaudžiamas ir pilstomas į tarą darbo žmonių prakaitas beigi kraujas.

Ilgus metus buvo manoma, kad ans yra šiaip prijaučiantis oligarchijai dundukas, ale bet tačiau netikėtai netyčiom paėmė ir išsidavė, kaip tas Štirlicas, katras po Reicho kanceliariją mėgdavo vaikštinėti pasirėdęs budionovka su raudona žvaigžde.

Taigis, tuo metu, kai kaulėta krizio ranka smaugia mūsų postindustrializuotą ekonomiką, kuomet pusė melejono lietuviukų išvyko į užusienius sunkiai triūsti, kad pelnytis sau duoną, kuomet tris šimtai tūkstančių bedarbių veltui varsto darbo biržų duris, maldaudami bile kokio darbo, kada premjeras Kubilijus suka savo basą galvą, ką čia dar privatizavus ir rusams pardavus, kad susimokėti žydams tuos reikalaujamus tūkstančius melejonu, kada likviduojamos apskritys ir tūkstančiai valdinykų netenka darbo vietų, dundukas Rolandas spjauna į visus sunkmečius beigi darbo žmonių ašaras ir vidurį žiemos kuo ramiausiai visam mėnesiui išvyksta į seksualinį turą per vieno A+A teisėjo ir nūnai policijos išlaikomo ūsuoto verslinyko pamėgtas egzotiškas šalis!

Maža to, kad nebaudžiamai išvyksta iš aimanuojančios nuo skurdo Lietuvos, tai dar pargrįžes skuba pasigirti apie savo ištvirkavimus jaukiame Ligitos tinklaraštuke (March 16th, 2010, 12:17 am):

"Tiesiog vargau tam nelaimingąjam Balyje prie 30 laipsnių šilumos, viskas š… ir viešbutis St.Regis š… ir oras š… ir golfo laukai š… ir masažai š… ir per pusryčius austrės, krabai, suši, raudona ikra - viskas š…, vienu žodžiu, man buvo labai sunku - ne taip kaip Jums, o aš vargau."

Tik pamanykit - nuo raudonų ikrų su sušiais anam Narcizui vidurius susuko ir net egzotiški analiniai masažai nepadėjo? Siaubas kažinkoks.

Manome, kad socialistinės orientacijos dundukai turėtu deramai įvertinti tokias oligarchų klapčiuko patirtas egzotines sunkmečiaus š...... kančias ir rūsčia beigi pūslėta ofiso proletaro ranka išrašyti anam narcyzui kokį fizinį papeikimą. Bo negalima šitaip gi tyčiotis iš paprastų darbo žmogų vidury šaltos žiemos!