Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Nerijus

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Nerijus - miestelėnas, vienas daugiausiai besireiškiančių A. Račo dundukų. Tikras dundukas-aktyvistas.

Miestelėnu Nerijus tituluojamas todėl, kad anot nekatrų dundukų, savo virtualiame įvaizdyje puikiai personifikuoja tūlą lietuvį, Kėdainių miestelio rinkėją.


Nerijus pasaulį linkęs aiškinti per savo gyvenimo patirtį ir suvokimą. Patirtis ant tiek menkavertė, kad tūlam dundukui kartais gėda skaityti, ką tas miestelėnas prisimąsto. Sudėtingus procesus, anot nerijaus, galima aiškinti labai paprastai, net nenaudojant specifinių sąvokų.

Ekonomika miestelėnui - būrimas iš kavos tirščių, panašiai kaip orų prognozė. Nors kiekvienam dundukui privaloma žinoti, kad iš tikrųjų tai yra tikslusis mokslas, kuo kiekvienas galėjo įsitikinti savo kailiu krizei prasidėjus. Juk Lietuvos ekonomistai tą krizę suprognozavo vos ne sekundžių tikslumu - štai koks tikslus mokslas yra ta ekonomika. Pakanka pasiskaityti jų ikikrizinius rašinius apie nekilnojamo turto kainas, kad šventai tuom įtikėti.

Teisė - pačių teisininkų savitikslis būdas užsidirbti duonos kąsniui. Šios nuomonės kvailumas taigi aiškus kožnam dundukui. Juk mūsų įstatymai garsėja ant viso svieto savo skaidrumu, aiškumu ir vienprasmiškumu. Jų tikrai nepasukiosi pagal kokio oligarkho, politikieriaus ar šiaip žulikų vado poreikius. O ir mūsų teisėjai beigi advokatai žinomi visame pasaulyje savo nepaperkamumu beigi sąžiningumu.Ir tik miestelėnui tai gali būti neakivaizdu.

Nerijaus požiūriu, valstybė yra kolūkio sandėlys, iš kurio daugiausiai prisigriebia elitas, o vargšams miestelėnams taip ir nieko nelieka. Anot dundukės Lidos, tuo metu, kai Lietuvoje buvo dalijami žemės arai, Nerijaus pampersai buvo be kišenių.

Nors dundukai tvirtai tiki, kad mūsuose vyrauja pats tikriausias socialinis teisingumas, katrame visi milijonieriai tokiais tapo išskirtinai dėl savo sunkaus triūso bei taupumo. O valdžia rūpinasi visai ne oligarchų poreikių aptarnavimu, bet žmonių gerove ir sveikata. Maždaug, kaip Seimo narys Linas Karalius..


Nerijui pavyko miestelėno titulą iš dundukų gauti po visai neseno įvykio, kuomet Vilniaus meras neatvyko į susitikimą su savo valdomais miestelėnais, tame tarpe ir Nerijumi.

Vietoje to susitikimo su piktais miestelėnais ponui merui buvo smagiau šokti vaikams striptizą, užsirašius homoseksualistinius lozungus ant pliko pilvo bei dalyvauti gražiausių papų konkurse. Bet tai jau visai kita istorija.