Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

LKP ant TSKP platformos

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Platformininkas)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

LKP ant TSKP platformos arba platformininkai - tai išties ta pati LKP, tiktai kad pasilikusi po senovei buvo. Anuomet kokiais 1989, kai jau Atgimimas įsivažiavo ir buvo Nepriklausomybė, tai paaiškėjo, kad vietiniai LKP vadai nori daugiau valdžios, tai užtat sutinka dėtis prie Sąjūdžio, užtat kiti gi vadai nesutiko, tai pasiliko prie TSKP. Taip pasikeitė Pirmasis sekretorius ir staiga vietoje Algirdo Mykolo Brazausko LKP vadu patapo kažkoks Mykolas Burokevičius.

Išties taip ir gavosi, kad šita LKP buvo tiesiog TSKP filialas, kuris tiesiogiai vykdė nurodymus iš Maskvos, kūrė kažkokią Laisvųjų verslininkų asociaciją, Naujosios Vilnios banką, bandė sukurti kažkokią ministrų tarybos alternatyvą ir dar ten kažką, perimant visą LTSR valdžią iš Sąjūdžio nagų.

Nereikia galvoti, kad ta LKP ant TSKP platformos buvo maža - tuo metu, kai įvyko skilimas ir kai daugelis labai neaiškiai į viską žiūrėjo, tai šita partija turėjo apie 40 tūkstančių narių, t.y., vos dvigubai mažiau, nei atskilusi LKP. Tik jau paskui daugybė iš tų platformininkų perbėgo į partiją pas AMB.

Stipriausi įvykiai, skirti LKP ant TSKP platformos sustiprinimui, buvo Sausio 13, kur jau paskui visokia nacionalistų propaganda pasakojo, kad kovotojams už komunizmą teko tankais žmones traiškyti, o išties tai viskas buvo kitaip, nes Aleksandras Nevzorovas viską nufilmavo ir dėl to dabar žinom, kad savi šaudė į savus, o tą dar ir Algirdas Paleckis juk patvirtina.

Kaip ir galima tikėtis, LKP ant TSKP platformos vaizdavo, kad jie yra tikroji ir vienintelė galiojanti LTSR vadovybė, tai irgi buvo visas sekretoriatas komunistams įprasta tvarka sudarytas:


Visokie LKP ant TSKP platformos veikėjai

O čia vėlgi jums pateikiame sąrašą, kaip išties tenai buvo, nes kadangi tebuvo visokie nupušėliai, tai gauja gavosi nerišli, mišri ir tokia, kur nei nesuprasi kartais, kas kuo užsiima:

Kitokie susiję kažkaip

Ir dar ten buvo visokių susijusių, kur jau visai SSRS vadovavo ir iš Maskvos nurodymus nurodinėjo...

LKP ant TSKP platformos filialai

Tarp susijusių organizacijų, kurios buvo pavaldžios LKP ant TSKP platformos vadovybei, čia verta paminėti štai tokias: