Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Stanislovas Giedraitis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Brazo šulas, senas nomenklatūrininkas, Seimo tinginys, tylenis ir suokalbininkas.
Stanislovas Giedraitis, kai reikia, tai duoda kalbos.

Komunistinio sąsiuvo ir Račo plunksnos susilaukęs šiuolaikinis nounėjmasMažeikių, praėjusiame amžiuje - nusipelnęs sovietų kolaborantas, nes kaip sako, buvęs LKP veikėjęs kartu su Mykolu Burokevičiumi bei šutve kitų[1].

Dabar yra socdemas, o į Seimą pakliuvo, kai išsikėlė save Mažeikiuose, o tai jau daug ką sako apie šitą gyvenvietę.

O dar kai Antikorupcijos komisija svarstė, kaip čia dabar vyksta, kad Prezidentė nustato, kas ten bus su visokiais FNTT ir Raimundu Palaičiu, tai ėmė ir pasitraukė iš tos komisijos posėdžio, pareikšdamas, kad toji kažkokia ne tokia.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.genocid.lt/Leidyba/9/vytautas.htm