Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Edmundas Kasperavičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Šiais laikais Edmundas Kasperavičius visai atsiauginęs snukį, gyvena kažkur Rusijoje ir bijo išvažiuoti į kokią nors Vakarų pasaulio šalį, nes yra paieškomas tarptautinis nusikaltėlis

Edmundas Kasperavičius - toksai platformininkas, kuris pagarsėjo kadaise savo vardo Kaspervizija, skirta komunistinei propagandai transliuoti, po to kai per Sausio 13 buvo surengtos žudynės ir užgrobtas televizijos bokštas Vilniuje. Tai kadangi vienas iš tų perversmininkų, tai dabar slapstosi kažkur Rusijoje.

Bendrai tai anuo metu Edmundas Kasperavičius vesdavo kažkokias laidas lietuvių kalba per tą savo komunistinę TV, kuri buvo užgrobtuose pastatuose. Tiesiog nelabai kas daugiau norėjo kalbėt - tai šitas puskalbis degradas veblendavo laužyta lietuvių kalba visokias sovietines blėnis.


Edmundo Kasperavičiaus biografija

Pagal savo patirtį gi Edmundas Kasperavičius buvo kontržvalgybos pulkininkas, nuo jaunų dienų gyvenęs kažkur Rusijoje ir praktiškai neturėjęs jokio ryšio su Lietuva. Išties tai reiškė, kad jis užsiimdinėjo visų įtartinų asmenų gaudymu, tardymu ir fizinio poveikio priemonių taikymu įvairiems neįtikusiems. Po tų priemonių visi prisipažindavo dėl visko. Tarnavo įvairiose užsienio šalyse, kur SSRS laikydavo savo kariuomenę - Egipte, dar kažkur.

Paskui - Afganistane, kur užsiimdinėjo kažkokių vietinių afganų tardymais, kad tie prisipažintų viskuo. O taip pat užsiimdinėjo kažkokia sovietinės afganų milicijos priežiūra - kitaip tariant, panašiai kaip KGB, tiktai karinis, vadinamas GRU. Už tokią gerą tarnybą jau beveik tiesiai iš Afganistano Edmundas Kasperavičius 1989 buvo pasiųstas į LTSR, kur paskui pakliuvo tiesiai į LKP ant TSKP platformos vadovybę - Centro komitetą.

Štai tame komitete tasai Edmundas Kasperavičius ir pagarsėjo, nes buvo viena iš svarbiausių figūrų tarp Sausio 13 perversmininkų.


Edmundas Kasperavičius dabartyje

Šiais laikais kokiu tai būdu Edmundas Kasperavičius sugeba skelbtis besąs ne kontržvalgybos veikėjas, o koksai tai karinis žvalgas, kuris kažką tenai žvalgė Lietuvoje. Išties jis anuomet tebuvo vienas iš LKP ant TSKP platformos veikėjų, nuolat ir baisiai putojęs ant trijų žmonių, kuriuos ir dabar, vos tik proga pasitaiko, prisimena ir keikia viešai. Anie trys - kažkodėl visai daugeliui žinomi:

Tai vis prisimindamas senus laikus, Edmundas Kasperavičius ir dabar vis kažkokių papasakoja vėjų apie tai, kaip SSRS rūpinosi Lietuva ir pati padėjo jai atsiskirti ir atgauti laisvę, o visi kas Lietuvą valdė tai buvę kokie tai JAV samdiniai.

Dabar dar tarpais Edmundas Kasperavičius parašinėja į Sputnik, prisistatydamas kaip kažkoks ten tarybinis karininkas.