Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Mdxacuk

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

mdxacuk – ne, tai ne šiaip kvailas atsitiktinių raidžių kratinys, katrą ant klavijatūros subaksnojo nosimi kokia hamadrila ar kūdikius, bet vieno rimtesnių Račo dundukų užsivardijimas.

Garsėjo tas, atsiprašant, mdxcuk‘as savo kritiniais pasisakymais ant to Račo ir nesocialistinėmis pažiūromis, bet neseniai gi paaiškėjo, kad anas yra ir ganėtinai pasiturintis dundukas, katro mėnesiaus alga viršyja ne tik kitų dundukų algos vidurkius, bet net ir pačio Račo pajamas – su visais ano džipais, namais, velvetiniais parėdais, pilnais šaldytuvais, žmonom-mokslų daktarkom ir vaikais-orkestrais.

Išlindo tie faktai visai netikėtai – kuomet komikės talentą į kėdę užsiuvusi šviesiaplaukė dundukė laila pasigyrė, kad tie 40 tūkstančių valdiškų litų, katruos iš anos atėmė piktojo Račo pastangomis, jai tėra kapeikos, vienos dienos pajamos: [1]

„Ar 40 tūkst.lt Jums daug? Tuos pinigus aš matau truputį kitaip… Minusuoju PVM, mokesčius nuo autorinių ir darbuotojų darbo užmokesčio ir iš tų 40 kas lieka? Niekas, vienos dienos užsakymas. Klapatas, kaip liaudis pasakytu :)“

Nu, šioje vietoje dauguma dundukų smagiai nusišypsojo iš tų lailos klapatinių fantasmagorijų - taigi kožnas savo nuosavom ausim regėjo, kaip ana draskėsi dėl tų "per vienos dienos klapatą" uždirbamų 40 tūkst.lt ir kokius graudžius, ašaromis užpiltus raštus visais varpais siuntinėjo dėl tokios, anot anos, „menkos“ sumelės.

Galima buvo pamanyt, kad Račas jos vaikučiams iš burnos jau sukramtytą, bet dar nespėtą nuryti saldainį išlupo ir pats prarijo – taip graudžiai viskas skambėjo.

Ale betgi vienas dundukas sureagavo rimtai ir liūdnai beigi biški pavydžiai pasibėdavojo [2]:

mdxacuk Kovas 17, 2010 9:21 vakare:

„Nu nežinau, man asmeniškai tai 40 000 yra viso mėnesio alga, nelabai norėčiau prarast. Bet kai jūsų apyvarta 15 mln., tai aišku, kad mizeris.“

Štai toj vietoj dundukai ir nuščiuvo – apie tokias mėnesines algas mūsuose mažai kas gali ir pasvajoti. Taigi pasirodo, ano mdxacuk‘o darbo minutė kaštuoja apie 4 litus, tai jeigu anas subeldžia kokį komentarą iš kelių žodžių pas Račą, tai apie kokius aštuonis litus reikėtu anam išmokėt už tokį trumpą, bet baisiai vertingą rašinuką. Ale visa laimė Račui, kad anas neprašo apmokėjimo tokiais baisingais tarifais – rašo savo darbdaviaus sąskaita.

Dundukai socialistai greitais primetė, jog taip gaunasi, kad kapitalistinis dundukas mdxacuk‘as algos gauna tris kartus daugiau, nei mūsų Prezidentė D.Grybauskaitė (13,5 tūkst.lt)!

Ir beveik du kartus daugiau, nei naujasis Ignalinos AE vadovas Osvaldas Čiukšys (26 tūkst.lt), katram algos dadėjo už pavojų ano šeimos gyvybei beigi sveikatai. Jau nekalbant apie buvusį Ignalinos AE vadovą Ševaldiną, katras gaudavo nelaimingus 13 tūkst.lt!

Tai vietiniai šerlokai vatsonai, erkiūliai megrė beigi kitokie marplai pradėjo spėlioti, kokį gi biesą tas mdxcuk‘as šiais sunkmečiais dirba, kad patį Račą ir Grybauskaitę kartu sudėjus ant algos mausto? Nugi ne nekilojamu turtu gi prekiauja akivaizdžiai:)

Pasinaudojus dedukcijos metodais, buvo prisiminta, kad tas daugiavaikis mdxacuk‘as yra dešiniųjų krikščioniškų pažiūrų, nemyli socialistų, prijaučia rasistams [3] beigi mėgsta papostringauti apie ekonomikas ir kitokius pinigus.

O ano viešai deklaruota mėnesinė alga labai įtartinai užneša į tūlo eurokomisaro grynais ant rankų gaunamas pajamas. Tai čia dundukams įtarimai tik dar labiau sustiprėjo ir betrūko tik kokios detalės, kad pūzliukai susistotu į savas vietas.

Ir tokia detalė atsirado!

Kritikuodamas Račo sūnų-orkestrą už dar nelabai aukštą instrumentalistinį profesionalizmą, anas neišlaikė nepasigyręs savo vyriškais pajėgumais: [4]:

„Labai gerai jus suprantu, nes ir pats 3 tokius pelėdžiukus turiu.“

O dabar atsiverskime vieno tokio eurokomisaro bijografiją [5], katroje pamatysime, kad ne tik algos dydis, bet ir minėto vyriško pajėgumo vaisių skaičiai sutampa - deklaruoti 3 vaikai.

Tsakant, įdomus visgi sutapimas:)

Tai dabar dundukai ir kuždasi: ar čia toliau laužyti liežuvius bei pirštus, bandant ištarti ar surinkti tą kvailą raidžių derinį mdxacuk ar nesukti sau galvų ir kreiptis tiesiog „ei, Algi“ ar „Agirdi, Gedai“?

Nei nežinom, ką ir bepatarti tiems misteriams marplams tokiais įdomiais sutapimų atvejais...


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://racas.lt/reklama/#comment-53356
  2. http://racas.lt/reklama/#comment-53363
  3. http://racas.lt/citata-278-komentatorius-mdxacuk-klasifikuoja-pasaulio-gyventojus/
  4. http://racas.lt/reklama/#comment-53341
  5. http://lt.wikipedia.org/wiki/Algirdas_Gediminas_%C5%A0emeta