Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Edita Šerelienė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Šis straipsnis išcenzūruotas, nes užkniso kovotojai už teisybę Pipedijoje!
Mes nieko Cenzūruota apie Cenzūruota!

Cenzūruota Cenzūruota Cenzūruota - garsi Račo Cenzūruota, kuri pagarsėjo Cenzūruota, nes platino Cenzūruota, tai kai Pipedija Cenzūruota, tai Cenzūruota Cenzūruota, kad čia nesąmonė, tai ir Cenzūruota, Cenzūruota, Visame gražume Cenzūruota dabar! Tai štai jums ir prašom!

Tai dabar Cenzūruota, nes Cenzūruota, taip kad Cenzūruota kitur gal, pas Račą bloge Cenzūruota, nes jei jau ir Cenzūruota, nes atsižvelgiam netgi į anoniminius prašymus, kadangi Pipedija yra Cenzūruota Cenzūruota Cenzūruota, kur jūs čia matot humoras, tai visai nejuokinga!

Dėmesio! Achtung! Atention! Uwaga! Внимание!

Žinia, kad tarp juokingo ir graudaus beigi keliančio gailestį atstumas nedidelis.

Mumi pasivaideno, kad energingoji šio straipsnio herojė tą ribą peržengė, todėl ir ištrynėme savo rankų triūso vaisių - linksmą anos nuotykių aprašymą. Bo nesame kokie akmenširdžiai Garbingos žiniasklaidos korifėjai ir nenorime sukelti negrįžtamų pokyčių mielos Editos sveikatai - link ko buvo kryptingai einama. Ne tas visgi atvejis.

O ir tolerancijos tiesų nepažinę tėvai vaikystėje tradicinio auklėjimo pagelba sugebėjo mumi išaiškinti, kad būną žmonių, iš kurių savotiškos elgsenos šaipytis beigi juoktis yra negražu, bo tai yra anų įgimtas ypatumas, katro anie negali pakeist.

Taigi, kaip dainavo mūsų senoliai beigi prosenoliai:

"Močiutės klausau,o savo darau širdelės klausau.."(c)