Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

LSDP skilimas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

LSDP skilimas įvyko 2017 metų gale, kai LSDP partijos pirmininku tapo toksai Gintautas Paluckas, o tada jau seni veikėjai ėmė jam aiškinti, kad esą šis padirbėtų beniuku pasiuntiniuku ir pabūtų kokiu nors seimo nario padėjėju Seime, kad pasimokytų politikos.

Visiškas ano meto LSDP vadų atsilupėliškumas ir pasimatė iš visko: šie gi dešimtis metų nesilankė nei jokiuose partijos skyriuose, nei dar kažkur, o tik po truputį vegetavo, besidžiaugdami tuo, kad juos vis į Seimą išrenka. Aišku, visa LSDP dėl to po truputį vis nubyrėdavo, vis mažėjo, bet viršūnėse buvusiems vadams šitai buvo nei motais, nes koks skirtumas, kad per rinkimus praeis ne 50 žmonių, o vos 40, jei pats visvien esi kokioje nors 7 vietoje partijos sąraše.

Taigi, o Gintautas Paluckas buvo labai gudrus. Tai jis, tą matydamas, pravažiavo per šimtus kaimų skyrių, su visais pakalbėjo, o skyriai labai apsidžiaugė, kad bent kažkas iš Vilniaus pas juos per keliasdešimt metų nors kartą apsilankė. Reiškia, kad toks ir bus geras partijos pirmininkas. Štai taip ir subalsavo - ir pirmininku tapo Gintautas Paluckas.

Tai po to tie seni ūsuoti bebrai nutarė, kad apsieis be to naujo partijos pirmininko ir susikūrė sau naują partiją, kuri pasivadino Lietuvos socialdemokratinė darbo partija.

Taigi, gavosi tokie naujosios LSDDP nariai, turėję 2016 Seime vietas, 11 žmonių:

Ir taip pat gi gavosi tokie senosios LSDP nariai, likę su partija Seime, vos 8 žmonės:

Vienok kai buvo 2020 Seimo rinkimai, tai per sąrašą naujoji LSDDP nesurinko netgi 5% barjero ir negavo sąrašiniu būdu nei vienos vietos, o štai paluckinė LSDP vien per sąrašą gavo daugiau, nei iki tol turėjo.

Čia išties gera pamoka, kad nors nesąžiningumas, gudravimas ir pasipūtimas trumpame laike ir laimi, ilgainiui visvien nugali tie, kurie yra sąžiningesni ir labiau dirba. Taip čia ir laimėjo Gintautas Paluckas ir jį palaikiusi partijos dalis.