Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Algimantas Salamakinas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Algimantas Salamakinas mojuoja dešine ranka

Algimantas Salamakinas - garsusai socdemas, o ir seimūnas, būtent anasai buvo tyliai įtardinėjamas, bet nieko neįrodyta, kad šisai paviešino tąją slaptą medžiagą, kad Alfredas Pekeliūnas, Arvydas Pocius bei Antanas Valionis bebuvę KGB rezervo karininkais kažkokiais.

Tai tuo metu labai visi įrodinėjo visokie KGB rezervistai, kad KGB rezervo karininku būt ne jokia negėda, o čia daug gražiau, nei kokiu informatoriumi būti ar dar kažkuo, nes esą kažkokiu būdu tie KGB rezervistai patys nežinodavę, kad buvę KGB darbuotojais kažkokiais. Taip kad Algimantas Salamakinas, kaip čia bežiūrėtume, matyt ir kaltas dėl to, kad valstybininkai buvo iš postų nuversti, o VSD skandalas prasidėjo, nors gal ir nekaltas, o teisingai pasielgė!

O šiaip gi Salamakinas yra ir buvo garsus ir nepakartojamas Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkas, katrasis visų senųjų Seimo vilkų numylėtas, ir Rolando Kazlo išpizdavotas išrandant naują keiksmažodį "etikmat!". Taigi ir kartą Salamakinas kažką tenais paūdijo, ir ne šiaip kažką, o Remigijų Ačą, ir, likęs nesuprastas, nutrenkė atsistatydinimo iš savo išpuoselėtos komisijos pirminyko pareiškimą[1], tik kad net konservai pasipiktino ir taip pigiai paleisti jojo nežada[2].

Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/asalamakinas-traukiasi-is-etikos-ir-proceduru-komisijos-pirmininko-posto.d?id=38248887
  2. http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/akubilius-ragina-asalamakina-likti-etikos-sargu-vadovo-poste.d?id=38433531