Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Algirdas Sysas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Kaimo rinkėjams turėtų daryti įspūdį Algirdo Syso šlipsas - labai stilingas ir kažin ką reiškiantis...
Su socialdemokratų rože, atimsime iš kitų ir pasidalinsime tarp savų - Algirdas Sysas - pats tikriausias komunietis (komunistas) ir darbo liaudies interesų gynėjas!
Anojo skardus balsas ir paprasti argumentai įkvepia tūkstančius, susirinkusiųjų profsąjungų mitinguose. [[Socialdemokratai|Socialdemokratas ilgametis Seimo narys skelbiasi esąs levakas (kairysis) ir, tipo, kad ne darbais, o žodžiais, esą, jis Tėvynę myli...


A. Syso avataras

  • Kaip ir daugelis šiuolaikiškų žmonių, A. Sysas ura žinmas internetuose, tik nežinoma, kaip jis - statybininkas ir sodininkas mėgėjas, neva visiškai užsiknisęs socialinio teisingumo paieškose ir neturintis nei minutėlės laisvalaikio, randa laiko profesionaliai vesti blogą su europine (*.eu) tapatybe...
  • Tuoj bus dvidešimt metų, kai Algirdas Sysas sėdi Seime - jis garantuoja senimo trokštamą stabilumą ir nuoseklumą - viskas vyks kaip buvę - mitinguosime ir reikalausime padidinti MMA.