Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Irena Šiaulienė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Irena Šiaulienė - garsi ir žymi socdemė, o dar ir seimūnė.

O tai kažkokie gandai sako, kad išties tikras anosios vardas visai ne Irena, o Irina, o ir pavardė buvo kažkokia rusiška - tipo Anajeva, o paskui - Anajevaitė, taip kad čia panašiai, kaip ir Kazimira Prunskienė matyt, irgi keitėsi kadais savo vardą kažkaip. O kodėl? Aišku, kad viskas yra melas ir neteisybė, nes gi negali taip būt.

O dar Irena Šiaulienė yra anokia humanitarinių mokslų daktarė, o jos daktarinė disertacija vadinosi "Lietuvos komjaunimas – Komunistų partijos pagalbininkas kovojant už socialistinės revoliucijos pergalę ir jos stiprinimą Lietuvoje 1940-1941 metais". Nu tai čia kaip sakanti, tai jau visame gražume. O kad maža nepasirodytų, tai ir mokslinis vadovas tam buvo Mykolas Burokevičius[1].

O dar žiniasklaida skelbė, kad Irenos Šiaulienės tėvas Nikolajus Anajevas buvo registruotas stribas[2].


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/isiauliene-neabejoja-savo-disertacijos-apie-komjaunima-istorine-verte.d?id=11934040
  2. http://www.balsas.lt/naujiena/187651/sukruvintos-elito-saknys/3