Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Kristoferis Voiška

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Kristoferis Voiška - gi toks esą kažkoks studentas, kuris būdavo siejamas su kokiu tai Žilvinu Razminu, bet gi dabar jau daugiau gal su tokiu Mariumi Jonaičiu. Panašu, kad komunistas, nes tarpais vis jį mini tokia Kibirkštis.

Sako, kartą Kristoferis Voiška išplatino kažkokį kreipimąsi į neaišku ką, kuriame skelbė, kad Lietuvoje vyksta visuotinis persekiojimas visų, kas tik pasisako prieš ES, NATO ar fašistus Ukrainoje, tai paskui dėl to jį netgi patsai Aleksandras Duginas paminėjo[1].

Šiaip tai išties niekuo nei pasižymi, nei ką, gal ir nevertas netgi aprašymo tas Kristoferis Voiška, bet dėl tvarkos čia aprašome, kad tiesiog būtų kaip nors.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/kremliaus-ideologo-demesys-lietuvos-radikalams.d?id=67542710