Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Žilvinas Razminas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Žilvinas Razminas - toksai politikierius, kur vis kovoja už kažkokią Nepriklausomybę, nes kai kiti ją gavo, jis vis dar jos negavo. Tai matyt kad prieš tokią diskriminaciją ir reikia kovoti.

Reikia pasakyti, kad anais senais laikais, kai Nepriklausomybė išties dar buvo neiškovota, Žilvinas Razminas irgi už ją kovojo, tai buvo tampomas po KGB, o ir po teismus kažkokius. Paskui jau įstojo į Laisvės Lygą, tik kažkodėl tiktai 1988 metais, kai jau visi ten stojo, nors visgi sovietų valdžia dar buvo stipri, tai už protestus prieš sovietų armiją vėlgi buvo bylos visokios. O paskui neaišku kas dar ten įvyko, bet 1992 metais buvo už kažką suimtas ir teisiamas, bet štai jau neaišku už ką, nes Lietuva jau buvo laisva ir nepriklausoma. Ir paskui vėl taip pat 1996. O paskui 1999 išvis pabėgo kažkur į užsienį, nes VSD viską gali pamatyti[1].

Trumpai tariant, Nepriklausomybė Žilvinui Razminui kaip neatėjo, taip ir neatėjo, tai gal ir neateis.

Nors va, dar suradom keistą dalyką - pasirodo, kad anas kažkokią organizaciją buvo subūręs, kuri muziejus plėšė ir dar kažką ten persekiojo, net neišku kokiais tikslais - matyt už Laisvą Lietuvą kovojo[2]. O kadangi ir paskui kovoti reikėjo, tai sako, kad ir toliau vėl gali sėst daugeliui metų[3].

O dar kartą Žilvinas Razminas kažkada ėmė labai aktyviai skleisti Česlovo Gedgaudo idėjas apie tai, kad visos Senovės Egipto, Senovės Romos ir netgi Amerikos Majų ir Actekų civilizacijos išsivystė iš lietuvių.

Taip pat Žilvinas Razminas būna siejamas su Respublikonų partija ir Nacionaldemokratų partija, o taip pat kažkokiais nacionalsocialistais ir nacionaldarbininkais. Tarp kitų siejamų asmenų - Milda Bartašiūnaitė, Olegas Titorenka, Giedrius Grabauskas ir Vytautas Šustauskas, o taip pat - pasisakymai, kad jį žavi Donecko respublika, Luhansko respublika bei Šiaurės Korėja, o dar be to, kartą gyrėsi, kad pats Aleksandras Duginas jį gyrė ir sakė, kad tokie kaip jis - tai tikrieji lietuviai[4].

Kartą prieš rinkimus į Seimą, Žilvinas Razminas skelbė, kad 2004 Lietuvos valdžia, vykdydama sionistų valią ir siekdama sutrukdyti dalyvauti rinkimuose bei įbauginti, už piketą prieš žydų viešpatavimą Lietuvoje jam ir jo bendražygiams iškėlė baudžiamąją bylą.


Žilvinas Razminas kviečia kovai

Kartą, kai buvo Vasario 16, Žilvinas Razminas liko neišgirstas, nors per Facebook visaip platino savo atsišaukimus. Tai čia paskelbsime viską taip, kaip jis rašė, nes kopypeistas yra patikimiausias duomenų šaltinis:

TEGYVUOJA VASARIO 16-ji!
Lietuvos Valstybės Atkūrimo,lietuvių tautos ir Lietuvos piliečių ,Laisvės ir Nepriklausomybės diena.
LAISVĖ IR NEPRIKLAUSOMYBĖ,už kurią mūsų protėviai lėjo kraują,sėdėjo kalėjimuose,iškentė tremtis,savo kruvinu prakaitu statė,kūrė ir stiprino Naują Lietuvą,kovojo prieš savus ir svetimus išnaudotojus,vardan lietuvių tautos laisvės bei gerovės!
Po 1990 kovo 11,saujalė CŽV,MOSAD IR KGB agentėlių,imitavę Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą,o realiai už TVF,PB ir Soroso $ suprivatizavę Lietuvą ir visus jos gyventojus,klastingai įstūmė į naują,dar baisesnę šliaužiančią-hibridinę JAV-NATO-ES liberastinio kapitalizmo OKUPACIJĄ!
2017.02.14 d.(visai taip pat kaip ir 1940m.nepaleidę nei vieno šūvio) ,saujalė (111) lietuvių tautos ir Lietuvos Nepriklausomybės išdavikų ir lietuvių tautos priešų,pažeisdami Lietuvos Konstitucijos 137str., įteisino JAV-NATO OKUPACIJĄ! T.y.įteisino okupacinės kariuomenės bazes,su pilnomis šeimininko teisėmis,bei visišku jų išlaikymu iš LR biudžeto!
NUO ŠIOS DIENOS LIETUVA TAPO PILNATEISE JAV-NATO KOLONIJA!
LIETUVIAI,PILIEČIAI!
Nenusiminkite,dar ne viskas prarasta,kol gyvas nors vienas garbingas ir drąsus lietuvis,tol bus gyva ir
LIETUVOS LAISVĖS IR NEPRIKLAUSOMYBĖS IDĖJA !
Visi,kam brangi Lietuvos,lietuvių tautos,bei piliečių Laisvė ir gerovė,kviečiu jungtis į
LIETUVOS IŠSIVADAVIMO SĄJUNGĄ
Ir kartu stoti į visuotinę,nesmurtinio pasipriešinimo kovą prieš naujuosius JAV-NATO-ES okupantus!Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.vrk.lt/statiniai/puslapiai/rinkimai/2004/seimas/kandidatai/kand_biog_l_294438.htm
  2. http://www.skrastas.lt/?data=2015-03-21&rub=1141817778&id=1426870993
  3. http://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktualijos/lietuvos-juodintojai-stos-pries-teisma.htm
  4. http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/nacionaldarbininku-lyderis-lietuvoje-imsiu-pinigus-is-bet-ko.d?id=67182716