Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Dalia Gudavičiūtė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Žurnalistikos žvaigždė Dalia Gudavičiūtė iš NVVGA sukurto ir Feisbukėje patalpinto reklaminio plakato

Dalia Gudavičiūtė - pagarsėjusi ir įžymi žurnalistė, šviesulys ir Lietuvos tikrasis žurnalistikos pasididžiavimas, apie katrą sužinojom iš skandalingiausios pakolkas istorijos per visą lietuvišką žurnalistikos istoriją, nes juk ne kas kitas, o pati Dalia Gudavičiūtė tapo autore straipsnio apie varškės skandalą[1], užsibaigusį netgi ištisos grupuotės NVVGA susibūrimu, ko atvirai galėtų pavydėti netgi Grinevičiūtė, nes kito tokio atvejo dar nebuvo.

Vienok kaip ir neturim daugiau ko pasakyti pakolei kas, tiktai tai, kad iš to reikalo gimė nauja ir graži lietuviška mėmė, taipgi pagimdžiusi ir daugybę džiaugsmo visokiems troliams, o matomai ne vienam kitam tiesiog išsprogdino smegenis, o anokia Zita Čepaitė tapo garsenybe.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.kleckas.lt/blog/penktadienio-internetai-su-varske-16