Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Beer Geek

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
No-Alcohol.jpg
Alkoholio propagandistų rašliava, nes Beer Geek pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Visus Pipedija kviečia gydytis nuo alkoholizmo ir negerti, nes lašas degtinės - milijonas žuvusių smegenų ir kepenų cirozė, todėl gerti yra nesveika. Tai yra alkoholikų pagalbos šauksmas, bandan pasiteisinti, kur atlyginimą pragėrė ir kad juos reikia gydyti. Rekomenduojame kreiptis į garsų gydytoją Aurelijų Verygą ir padidinti mokesčius degtinei, o taip pat kad Beer Geek būtų uždrausta vardan moralės gerinimo.
Alkoholis-nuodai.jpg

Beer Geek - toksai blogeris, kuris apie alų rašo. Prigeria matyt alaus, o tada jau kaip užeina noras rašyti, tai ir sustoti negali. O gal atvirkšiai - kai pradeda rašyti, tai toks troškulys apima... Tai ir gaunasi apie alų vis ir apie alų.

Dar, kaip žinia, nuo senų senovės buvo dvi alaus rūšys - porteris ir lageris, tačiau atsirado ir trečioji - blogeris. Dabar tas blogeris rašo straipsnius, kurie nors ir apie alų, bet tai jau tiesiog mokslas, nes ir istorija, ir ekonomika, prekyba ir chemija visokia. Taip rimtai atrodo, kad net Pipedijai nejauku rašyti.

Nuėję pas tąjį alaus gyką (Beer geek) į tinklaraštį, galite rasti visą informaciją, kaip namuose pvz., pasigaminamas miltelinis alus, kuris skanumo beveik kaip naminis alus arba atvirkščiai. Taip pat galite tenai sužinoti ir tai, kaip verdamas open source alus. Arba kaip pasistatyti alaus bravorą ir susiskaičiuoti visus investicijų kaštus, pelningumus ir padaryti gerus pardavimus.

O dar, kaip būna - kadangi aludarius persekioja įstatymai, tai ir Beer Geek yra koksai tai anonimas. O dar tasai anonimas, sako, nuvažiuoja kur nors į Estiją ir ten perka alų po 15 eurųbonkę.

Pipedija įspėja: apyniai yra narkotnė medžiaga, kuri panašiai kaip kanapės, nes turi kažkokio ten tetrahidrokanabinolio. Nuo alaus vartojimo žmonės tampa alkoholikais ir paskui išprotėja. Nuo tenai esančių medžiagų prasideda haliucinacijos ir kliedesiai.
Beer Geek
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!