Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Nuo D'ai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Čia viskas maždaug panašiai taip atrodo, tai nuodai aišku turi būti žali, nes tada jie patys nuodingiausi

Nuo D'ai arba Nuodai | Poison (netgi nežinom, ar išties mažosiom, ar didžiosiom ir išvis kaip) - taigi toksai nuodingas labai blogas, kuriame visokiarūšiai nuodai yra, tik ne cheminiai, o psichiniai, kur žmonės skaito ir nuodijasi grožiu kažkokiu, ir poezija, ir vaizdiniais įvairiais. Tokiais vaizdiniais, kaip nuo kokių nors narkotikų gal.

Kažkodėl rašo ne tik lietuvių kalba, o dar ir anglų kalba, kad būtų matyt visiems labiau dvasinga, nes lietuvių tik trys milijonai, o štai angliškai kalbančių - tai jau trys milijardai.

Ten štai pavyzdžiui ateini ir skaitai, kaip ant širdies užvarva nuodų lašelis:

Kaip pipiras tau į akį
Taip tau meilės šiluma
Ir tada eini apakęs
Kad nukristum ir numirtum

Na ir taip toliau, ir taip toliau. Tiksliau gal ne visai taip, nes čia mes patys sukūrėm, bet tame nuodų bloge tai labai gražiai. Arba pavyzdžiui taip:

Skrenda angelo sparnais
Meilė sidabrinė
Ji tave dabar nudurs
Šakute į širdį

Čia aišku irgi ne iš to blogo, nes čia irgi mes sukūrėm. Irgi gal nelabai gražiai, bet ten tai gražiai rašo. Tai mes dabar įkvėpimo apimti dar jums duosim poezijos:

Nuodų lašelis ant širdies
Kaip širšė gelia į liežuvį
Ir jau tada žinai išties
Kad nuo alergijos numirsi

Taigi, tokia romantika visokia, labai gražūs paveiksliukai ir labai mintys visokios. Labai ten viskas ne kaip kitur, o kaip ten, o daugiau tai kitur panašiai nematėm. Trumpai tariant, nuodai jūsų sielai, informaciniai nuodai nuo kurių išsijaustų visokios meilės kančios, nes meilė - tai labai gražus jausmas, nuo kurio galima mirtinai nusikankinti.


Dar žr.

Čia jums pats tasai nuodų blogas - http://www.nuodai.eu/Nuo D'ai
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesyla