Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Balandžio 10

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Balandžio 10" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Balandžio 10 - tai mėnesio Balandžio diena, kuri yra žymima skaičiumi 10. Šitas skaičius yra dviženklis[reikalingas šaltinis].

Balandžio 10 diena dažniausiai būna kartą per metus, Balandžio mėnesį. Ji dažniausiai būna po Balandžio 9 ir prieš Balandžio 11 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:

  • 2009 metais bendrovė "AirBaltic" nutraukė skrydžius iš Vilniaus į Stokholmą, pranešė nutraukianti nuo Balandžio 15 į Miuncheną ir nuo Balandžio 16 į Milaną. Kaip rašoma bendrovės pranešime, į šiuos miestus bus pigiau vykti persėdant Rygoje. "AirBaltic" šiuo metu svarsto galimybę pasiūlyti dar daugiau skrydžių iš Rygos – tai turėtų paaiškėti po Velykų.
  • 2010 metais pasaulį sukrėtė lenkų lėktuvo Tu-154 aviakatastrofa, skrendant į Katynę, katroje žuvo pusė visos aukščiausiosios Lenkijos valdžios, įskaitant ir Lenkijos prezidentą Lechą Kačynskį. Nėra žodžių. Tai pakolei didžiausia 2010 katastrofa ant Europos.
  • 2020 šią dieną įsigalėjo valdžios sprendimas, kad visi nuo šios dienos visose viešose vietose privalo dėvėti veido kaukes, kad neskleistų koronaviruso ir patys neapsikrėtinėtų nuo aplinkinių. Asmenys be kaukių bus įspėjami arba baudžiami baudomis.
  • 2020 metais toksai Ugnius Kiguolis ir Vadimas Zizas pasiskelbė apie kažkokią QAnon sklaidą Lietuvoje. Tai paskui susilaukė daug visokių patyčių, kam sąmokslo teorijas platina ir visokias nesąmones kalba.


Dar apie Balandžio 10

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Balandžio 10: