Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Balandžio 11

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Balandžio 11" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Balandžio 11 - tai mėnesio Balandžio diena, kuri yra žymima skaičiumi 11. Šitas skaičius yra dviženklis[reikalingas šaltinis].

Balandžio 11 diena dažniausiai būna kartą per metus, Balandžio mėnesį. Ji dažniausiai būna po Balandžio 10 ir prieš Balandžio 12 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:

  • 1909 metais įkurtas Tel Avivas, kuris paski tapo naujosios Palestinos ir Izraelio valstybės sostine. Miestą įkūrė žydai, kuriuos Osmanų imperija persekiojo, varė iš Palestinos lauk ir neleido turėti žemės jokioje normalioje vietoje. Tai kažkuriam laikui leido kurtis visiškoje dykumoje - tai žydai ėmė ten kurtis ir per kelerius metus pasistatė miestą. Tai paskui, vos po 8 metų, 1917, turkai žydus ir iš Tel Avivo išvarė.
  • 1976 metais pora amerikonų nevykėlių studentų sukonstravo kompiuterį Apple I. Vienas studentas, kuris litavo, buvo Steve Wozniak, o kitas, kuris svaigo kosTmosus apie tai, kaip jie daug užsidirbs, buvo Steve Jobs. Paskui jiems iš to gavosi Apple kompanija.
  • 2006 metais Artūras Paulauskas buvo slaptu balsavimu pašalintas iš Seimo pirmininko pareigų, nes konservai kartu su darbiečiais kaip tai rado tuo sykiu bendrą kalbą ir štai jums ir prašom. Taip Artūras Paulauskas ėmė nuo to laiko kristi žemyn, o dabar jau jo ir išvis visai nebesigirdi.


Dar apie Balandžio 11

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Balandžio 11: