Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

12G

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

12G - tai speciali G banga, dirbanti 12 Hercų dažniu. Kadangi dalis G bangų dažnių yra koduojami slapta šešioliktaine sistema, ši banga dar būna vadinama CG, nes toje koduotėje naudojamos raidės tam, kad žymėti skaičius. Todėl C reiškia skaičių 12, o raidė G reiškia G bangą.

12G ryšys pasižymi tuo, kad sukelia žmonėms aktyvų patologinį fantazavimą bei aktyvius kliedesius. Tokiomis 12G bangomis paveikti žmonės ima patys kurti įvairias sąmokslo teorijas, įskaitant ir visiškai nesąmoningas, ir tada aktyviai skleisti ir diegti tokias teorijas aplinkiniams asmenims. Toksai bangų poveikis dažnai naudojamas, su juo derinant ir 11G technologiją, kuri sukelia haliucinacijas. Abi technologijos suderinamos, naudojant LTE metodus.

Derinant 12G ir 9G bangas, buvo atrastos ir kitos, specializuotos 13G bangos, kurios naudojamos tyčia tam, kad būtų sukeltos riaušės arba neramumai.

Dėmesio: visa informacija apie šias bangas yra griežtai įslaptinta. Platinti informaciją apie 12G bangų naudojimą, įrangos instrukcijas ir kitą medžiagą griežtai draudžiama!